• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczka na 10 dni - gdzie najtaniej?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

15.4.2016 21:10
Jest kilka firm pozabankowych, w których można wziąć pożyczkę, przy czym pierwsza jest za darmo. Oferują one jednak małe kwoty, max do 2000 zł /Vivus - 1600, extraportfel - 1400, Incredit - 2000, KasaTak - 1500 zł, itd. Tak więc masz kilka wyjść:
1. wziąć z kilku firm
2. wziąć w banku kredyt odnawialny w ror,
3. wziąć sobie w swoim banku kartę kredytową.

Oczywiście, jest tez wcześniej wspomniane wyjście z wzięciem kredytu i odstąpieniem od niego w ciągu 14 dni.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
trelka

Niezarejestrowani

17.4.2016 18:52
ja już 3 razy ratowałam się kartą kredytową w sygma banku, nic mnie o nie kosztowało, więc o żadnym kredycie nie musiałam myśleć.
Cytuj
jurekromuald

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.4.2016 8:39
Najlepiej sprawdzić ranking pożyczek, z pożyczka na 10 dni nie będzie problemu, sprawdź tylko tutaj: http://porownywarka-pozyczek.pl/gdzie wyjdzie Ci najtaniej
Cytuj
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

21.4.2016 10:41
Może Karta Kredytowa? Szukamy promocji, gdzie pierwszy rok bez opłaty za wydanie karty i gdzie jest możliwosć zrobienia darmowego przelewu z rachunku karty na inny rachunek.
Wypowiedź została zmieniona przez: Piotr Ożarowski 21.4.2016 10:42
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
Amelia2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.4.2016 10:55
Czy warunkiem, żeby dostać taka kartę jest założenie konta w danym banku? Ponoć nie w każdym jest potrzebne?
Cytuj
selena6

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.7.2016 12:33
Nie jestem w stanie polecić niestety konkretnej firmy, ale wydaje mi się, że lepiej skorzystać z usług dużego, znanego podmiotu. I co bardzo ważne – dokładnie przeczytać i przeanalizować wszystkie zapisy umowy. Większość nieprzyjemności, które mogą wiązać się z zaciąganiem chwilówek (naliczenie wysokich odsetek, wezwania do zapłaty, lista dłużników BIG, komornik etc.), wynika właśnie z tego, że ludzie nei czytają umów.
Wypowiedź została zmieniona przez: selena6 14.7.2016 12:34
Cytuj
informacja gospodarcza - sprawdz
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

15.7.2016 14:28
Bądźmy szczerzy, tych umów nikt nie czyta (nawet agenci, którzy je oferują). Trzeba oddać w terminie pożyczone pieniądze i wtedy większość zapisów nie będzie nas dotyczyć.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2016 12:54
Robert Sierant napisał
Bądźmy szczerzy, tych umów nikt nie czyta (nawet agenci, którzy je oferują). Trzeba oddać w terminie pożyczone pieniądze i wtedy większość zapisów nie będzie nas dotyczyć.
Niestety taka jest prawda. Wezma bo noz na gardle, a potem jeszcze wiekszy problem.
Cytuj
Zablokowany użytkownik

Niezarejestrowani

20.7.2016 8:51
Taką pożyczkę może Pan dostać między innymi u nas. Mamy przejrzyste zasady: klient decyduje na jaką kwotę i na jaki okres chce dostać pożyczkę i jeszcze przed podjęciem decyzji wie jaka będzie prowizja. Udzielamy pożyczek nawet do 5000 zł.
Wypowiedź została zmieniona przez: MiniCredit 20.7.2016 8:54
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.7.2016 10:02
Edek napisał
Robert Sierant napisał
Bądźmy szczerzy, tych umów nikt nie czyta (nawet agenci, którzy je oferują). Trzeba oddać w terminie pożyczone pieniądze i wtedy większość zapisów nie będzie nas dotyczyć.
Niestety taka jest prawda. Wezma bo noz na gardle, a potem jeszcze wiekszy problem.
wzialem kiedys chilowke, mialem taka sytuacje, ze brakowalo mi pewnej kwoty na kilka dni doslowenie, pieniadze ktore zarobile wplynely mi nakonto, od razu splacilem i bez problemu.
Cytuj
Odpowiedź