• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ferratum- 1500zł. bez ukrytych kosztów?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.4.2016 12:39
Witam.Tak wyszło,że pilnie potrzebuję dopożyczyć 1500 zł. Nie mam od kogo i jedynie zostaje mi chwilówka.Czy to prawda,że jak wezmę z Ferratum 1500 zł. to oddam w dwóch ratach i niczego mi nie doliczą? I druga sprawa, czy przywiozą mi pieniądze do domu czy muszę sama iść? I jak oddaje się te raty? Przelewem czy do ręki?
Cytuj
Tadeusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.4.2016 13:29
Danka napisał
Witam.Tak wyszło,że pilnie potrzebuję dopożyczyć 1500 zł. Nie mam od kogo i jedynie zostaje mi chwilówka.Czy to prawda,że jak wezmę z Ferratum 1500 zł. to oddam w dwóch ratach i niczego mi nie doliczą? I druga sprawa, czy przywiozą mi pieniądze do domu czy muszę sama iść? I jak oddaje się te raty? Przelewem czy do ręki?
ojojoj omijaj takie firmy szerokim łukiem!
Cytuj
beata

Niezarejestrowani

12.4.2016 14:01
Jesli spłacisz wszystko terminowo to będzie ok., jeśli nie, moga byc kłopoty.
Cytuj
Igor

Niezarejestrowani

12.4.2016 14:13
A moze spróbuje Super-grosz. Tez jest za darmo 1-sza.
Cytuj
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.4.2016 16:22
Tadeusz napisał
Danka napisał
Witam.Tak wyszło,że pilnie potrzebuję dopożyczyć 1500 zł. Nie mam od kogo i jedynie zostaje mi chwilówka.Czy to prawda,że jak wezmę z Ferratum 1500 zł. to oddam w dwóch ratach i niczego mi nie doliczą? I druga sprawa, czy przywiozą mi pieniądze do domu czy muszę sama iść? I jak oddaje się te raty? Przelewem czy do ręki?
ojojoj omijaj takie firmy szerokim łukiem!
Tadeusz napisał
Danka napisał
Witam.Tak wyszło,że pilnie potrzebuję dopożyczyć 1500 zł. Nie mam od kogo i jedynie zostaje mi chwilówka.Czy to prawda,że jak wezmę z Ferratum 1500 zł. to oddam w dwóch ratach i niczego mi nie doliczą? I druga sprawa, czy przywiozą mi pieniądze do domu czy muszę sama iść? I jak oddaje się te raty? Przelewem czy do ręki?
ojojoj omijaj takie firmy szerokim łukiem!


A niby dlaczego mam omijać szerokim łukiem? Przecież spłacę w terminie, więc czego mam się obawiać? Skoro takie firmy są, to ludzie od nich pieniądze pożyczają. W bankach niektórzy też nie spłacają kredytów. Ciekawi mnie tylko, czy na pewno nie będę musiała jakiejś dodatkowej sumy dopłacić?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

12.4.2016 18:22
zapoznaj się dokładnie z warunkami i treścią umowy, dzisiaj przechodząc zauważyłem "super" ofertę pożyczki w witrynie, z daleka same 0%...a małym drukiem RRSO prawie 820%
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
DanielBraniecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2016 10:52
Ciekawe jest to, ze tyle osób pisze, ze nie warto, ze drogo, a jednak chwilówki są tak popularne...
Cytuj
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2016 11:51
No własnie i ile tych firm się namnożyło. Znaczy to, że jest zapotrzebowanie i ludzie pożyczają tam pieniądze. Ja pojęcia nie mam co to jest RRSO? Z jaka umową i warunkami mam się zapoznawać? Przecież jej nie mam.
Cytuj
DanielBraniecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2016 11:53
Danka napisał
No własnie i ile tych firm się namnożyło. Znaczy to, że jest zapotrzebowanie i ludzie pożyczają tam pieniądze. Ja pojęcia nie mam co to jest RRSO? Z jaka umową i warunkami mam się zapoznawać? Przecież jej nie mam.
Na stronach internetowych sa regulaminy i wszystkie potrzebne informacje. RRSO to oprocentowanie rzeczywiste.
Cytuj
Odpowiedź