• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt samochodowy na auto sprowadzane

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Artur Radoń

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.4.2016 11:59
Witam,
Chcę sprowadzić samochód i sprawa wygląda w sposób następujący:
- Pojazdy wystawiane są na aukcjach. Po ocierce, kolizjach, przejęcia komornicze etc.
- mam upatrzone wymagania i obecenie szukam odpowiednich "okazji" i jak tylko coś wybiorę osoba pośrednicząca będzie licytowała pojazd dla mnie.
- Po zakupie wpłacam kwotę samochodu i opłaty za transport. Następnie czekam aż przypłynie do PL.
- Po przypłynięciu do opłacenia mam podatki cła i inne akcyzy.
- Resztę czyli prowizje i opłaty za rejestrację wpłacam przy odbiorze.

Kwotę na zakup i transport pojazdu mam, na 2gie opłaty chciałem przeznaczyć pieniądze ze sprzedaży obecnego samochodu, na 3cią część zdążę uzbierać zanim samochód przyjedzie. Jednak obawiam się sprawy ze sprzedażą obecnego samochodu i pytanie czy mogę wziąć kredyt na samochód i przeznaczyć je na opłaty celno-skarbowe? Najlepszy byłby kredyt bez prowizji i dodatkowych opłat, tak żeby zaraz po sprzedaży obecnego samochodu go spłacić lub zmniejszyć.
Co do histori kredytowej:
- Kredyt studencki zostało 20k zł
- 2 kredyty 15k zł
- 1 karta kredytowa z limitem 10zł
- Zarobki: z umowy o pracę 4000zł
- Dieta: 6000zł
- Mieszkanie: firmowe
- Moje zobowiązania miesięczne: około 2500zl łącznie z kredytami.

PS. Kwota jaką bym potrzebował to ok 15~20k zł wartość całego zakupu (nie wiem na ile poszczególne składniki wliczać będą się do wartości samochodu) 35~45k zł. Wiek pojazdu 2008+
Wypowiedź została zmieniona przez: Artur Radoń 12.4.2016 12:11
Cytuj
Artur Radoń

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2016 12:49
Ktoś, coś?
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

14.4.2016 1:18
A nie lepiej będzie wziąc kredyt gotówkowy ?? Oprocentowanie będzie bardzo podobne.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

14.4.2016 11:14
Proszę pójść do swojego banku i podpisać umowę o kredyt w rachunku. Wtedy częste pożyczki i splaty bedą po bardzo niskich kosztach.
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
Antoni

Niezarejestrowani

6.3.2018 9:06
Ja myślę, że warto przyjrzeć się bardziej x W tamtym roku już było o nich głośno, przede wszystkim o to, że bardzo dbają o klientów i nie decyzje rządu wpływają na na nasze dobro. A szczegóły kredytów samochodowych to już lepiej na stronce poczytać w spokoju
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Larez

Niezarejestrowani

6.3.2018 11:42
Ja akurat preferuje kredyty samochodowe i jednak zakup nowiutkiej fury, prosto z salonu. To wszystko kwestia tego, że nie posiadam własnego przedsiębiorstwa, bo bym wziął w leasingu. A mimo wszystko jestem zadowolony ze wybrałem bank w którym nie odczułem do dziś kruczków ;4
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
fidon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.8.2018 14:54
Myślę że dobrą ofertę ma bank Raiffeisen. Proponują kredyt na zakup środka transportu i nie ma znaczenia czy to auto nowe czy używane.
Cytuj
fidon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.11.2018 20:28
W banku Raiffeisen można dostać kredyt na zakup środki transportu przy czym bank kredytuje pojazdy nowe i używane. Nie ma zatem znaczenia czy auto jest obtarte.
Cytuj
Mika

Niezarejestrowani

8.6.2019 1:44
Jeżeli nie masz firmy to faktycznie kredyt samochodowy to jedyna opcja Teraz masz sporo niedrogich opcji, z małym wkładem własnym. Ale jakoś mnie bardziej przekonuje oferta Toyota Bank porównując z ichnim kalkulatorem kredytowym toyotabank.pl/dla-ciebie/oferty-specjalne/kredyt-smartplan-nowa-toyota/kalkulator/
Cytuj
Odpowiedź