• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najlepszy kredyt samochodowy Getin Bank- co sądzicie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

4.5.2016 16:47
Dla wszystkich czytających temat, zanim zaczniecie zadawać pytania co jest korzystniejsze, warto znać podstawowe parametry , czyli kwota kredytu okres kredytowania. A jezeli chcecie porownywac, wezcie oferte od Dealera, lub tez ze swojego banku i ponownie wroccie na forum. Bedzie wtedy o wiele prosciej i latwiej powiedziec czy produkt jest dobry , cz tez nie.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
Beata

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.5.2016 9:44
Marcin Iwanejko napisał
Dla wszystkich czytających temat, zanim zaczniecie zadawać pytania co jest korzystniejsze, warto znać podstawowe parametry , czyli kwota kredytu okres kredytowania. A jezeli chcecie porownywac, wezcie oferte od Dealera, lub tez ze swojego banku i ponownie wroccie na forum. Bedzie wtedy o wiele prosciej i latwiej powiedziec czy produkt jest dobry , cz tez nie.
Wiele osób najpierw chce wiedzieć gdzie się warto udać, żeby nie marnować czasu, co jest w sumie zrozumiałe.
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

6.5.2016 11:57
Beata warto udać się do banku , czy taka odpowiedź Cie satysfakcjonuje ? Bo jak powiedzieć coś więcej, skoro nie ma nawet podstawowych informacji, a na forum spamerzy oferują Sygmę i Aliora, czyli jedne z najgorszych opcji.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
Piotrek

Niezarejestrowani

9.5.2016 11:09
Marcin Iwanejko napisał
Beata warto udać się do banku , czy taka odpowiedź Cie satysfakcjonuje ? Bo jak powiedzieć coś więcej, skoro nie ma nawet podstawowych informacji, a na forum spamerzy oferują Sygmę i Aliora, czyli jedne z najgorszych opcji.
Jasne, ze jak jestopcja słaba to trzeba ją "promować"
Cytuj
patricia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.5.2016 9:51
Piotrek napisał
Marcin Iwanejko napisał
Beata warto udać się do banku , czy taka odpowiedź Cie satysfakcjonuje ? Bo jak powiedzieć coś więcej, skoro nie ma nawet podstawowych informacji, a na forum spamerzy oferują Sygmę i Aliora, czyli jedne z najgorszych opcji.
Jasne, ze jak jestopcja słaba to trzeba ją "promować"
Ale przeciez Getin ma te najlepsza ofertę, którą wygrała COmperia Stars.
Cytuj
Arias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.5.2016 21:32
Ja nie jestem do końca taki przekonany co do trafności owych wygranych. Może dotyczą nie całokształtu banku tylko jakiejś wybranej opcji? Np. dany bank może wygrać w ofercie kredytowej w zakresie do 10000 zł a juz powyżej nie. Zresztą teraz to się wszystko zmienia. I co z tego, że wygrał Getin? A co do promowania to teraz raczej wszyscy się promują. Reklama dźwignią handlu. A co do spamerów, admin niech coś zadziała.
Cytuj
JanekSanek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2016 9:05
Arias napisał
Ja nie jestem do końca taki przekonany co do trafności owych wygranych. Może dotyczą nie całokształtu banku tylko jakiejś wybranej opcji? Np. dany bank może wygrać w ofercie kredytowej w zakresie do 10000 zł a juz powyżej nie. Zresztą teraz to się wszystko zmienia. I co z tego, że wygrał Getin? A co do promowania to teraz raczej wszyscy się promują. Reklama dźwignią handlu. A co do spamerów, admin niech coś zadziała.
Ranking, czy inne zestawienia przygotowywane są pod konkretne dane, kwotę, okres itd. Nawet jesli nie sa ustawione trzeba sobie samemu potem sprawdzić, czy dla nas to tez najlepsza opcja.
Cytuj
hubertus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2016 11:43
Samemu to sobie można sprawdzić ceny w sklepach. Wchodzisz i widzisz. Nie mam pojęcia jak porównać samemu oferty kredytowe w bankach? Skąd niby mam wiedziec jaki jest koszt ubezpieczenia , prowizji, itp.? Mógłbym porównać, gdybym miał już dokładnie, jak wygląda dany kredyt w kilku bankach. A kto mi to niby zrobi?
Cytuj
nixon

Niezarejestrowani

17.5.2016 15:19
skorzystaj sobie z kalulatora w necie, jest mnóśtwo takich porównywarek kredytów.
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

17.5.2016 18:58
nixon napisał
skorzystaj sobie z kalulatora w necie, jest mnóśtwo takich porównywarek kredytów.


Nixon nie masz pojęcia o czym piszesz, kalkulatory i porównywarki nie są w żaden sposób miarodajne.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
Odpowiedź