• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najlepszy kredyt samochodowy Getin Bank- co sądzicie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
DanielBraniecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2016 10:48
Marcin Iwanejko napisał
Irku jest to kredyt gotówkowy, więc Ty decydujesz na co go przeznaczysz, my nie wpiszemy się w dowód, ani nie bedziemy weryfikować co sobie kupiłeś :)

Oferta jest jak najbardziej dostępna, jednakże niestandardowa, jeżeli znajdziesz tańszą proszę o info. A gdybyś chciał skorzystać z mojej , zapraszam do współpracy.
To na auto lepiej wziac gotówkowy, niż samochodowy? Celowy?
Cytuj
Irek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2016 20:07
To jaki to w końcu kredyt? O tym,o który pytam jest przecież napisane,że to kredyt z przeznaczeniem na samochód używany max 8-letni.Myślałem,że gotówkowy od samochodowego się jednak różni i jest droższy.Jak to jest w tym konkretnym przypadku?Może taniej mi wyjdzie wziąć kredyt w moim banku? Są przecież czasami dla stałych klientów specjalne oferty.
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

14.4.2016 1:15
Czy lepiej zalezy tylko od oferty, no i przy gotówkowym bank nie jest wpisany w dowodzie rejestracyjnym.

Irek jak Twoj bank przedstawi Tobie ofertę podaj ją prosze na forum, porownamy czy bedzie lepsza :)
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

14.4.2016 11:29
[/quote] To na auto lepiej wziac gotówkowy, niż samochodowy? Celowy?[/quote]

Ja zawsze bym szukał kredytu gotówkowego. Nawet jeśli bedzie odrobinę droższy. Argumenty za:
1. Nie musze ponosić kosztów wpisu rejestrowego, a póżniej kosztow wycofania wpisu.
2. Mogę moim autem rozporządzać w dowolny sposób jako jego 100% właściciel. Np. mogę go sprzedać jak mi się znudzi i kupić sobie coś innego bez konieczności wcześniejszej spłaty kredytu.
3. Biorąc kredyt na auto ,pożyczkodawca wymusza na mnie ubezpieczenie autocaso,żąda cesji z ubezpieczenia i często wskazuje firmy w których auto należy ubezpieczyć.
4. Bywa że dodatkowo trzeba ubezpieczyć się na życie.

Argumenty przeciw kredytowi gotówkowemu:
1. Choć kredyt na samochód nie musi być tańszy, łatwiej go uzyskać, bo jest kredytem zabezpieczonym. Więc w sytuacji gdy brak zdolnosci na kredyt gotówkowy, nie pozostaje jak brać kredyt na auto.

Poniżej reprezentatywny przykład kredytu GETIN:
Prezentowane oprocentowanie 3,49% obowiązuje dla pojazdów nowych, w ;przypadku innych parametrów kredytu, oprocentowanie zgodne z ;tabelą umieszczoną w ;regulaminie promocji "Niski Procent". Promocja "Niski procent" polega na obniżeniu oprocentowania kredytu samochodowego dla Klientów, którzy jako zabezpieczenie kredytu przedstawią poręczenie cywilne dwóch osób albo przystąpią do Umowy Grupowego Ubezpieczenia na Życie Kredytobiorców Banku w ;TU na Życie Europa SA albo Umowy Grupowego Ubezpieczenia Ochrony Prawnej Kredytobiorców Banku w ;TU Europa SA. Bank może zastosować uproszczoną procedurę przyznawania kredytu polegającą na zastąpieniu zaświadczeń o zarobkach, a ;w ;przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą zaświadczeń o niezaleganiu z ;US i ZUS oświadczeniami. Regulamin promocji oraz Ogólne Warunki Ubezpieczeń ( z ;którymi Klient powinien się zapoznać przed przystąpieniem do ubezpieczenia) dostępne są w ;Oddziałach i u Doradcy. Bank występuje w ;roli ubezpieczającego. Promocja obowiązuje do odwołania.

Niski procent - nowy
RSO kredytu w ;ofercie „Niski Procent” na nowy pojazd dla reprezentatywnego przykładu na dzień 12.01.2016 wynosi 25,51%, przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu* 47 333zł na okres 54 miesięcy z ;oprocentowaniem zmiennym 3,49% dla samochodu o wartości 76 481zł, przy wpłacie własnej 29 148zł. Wysokość raty miesięcznej wynosi 1 ;056,18zł, całkowity koszt kredytu wynosi 26 908,47zł (4 323,78zł - odsetki, 2 213,81zł - prowizja, 3 162,58zł - przystąpienie do grupowego ubezpieczenia oferowanego przez Bank, 17 208,3zł - szacunkowy koszt ubezpieczenia komunikacyjnego AC w ;całym okresie kredytowania). Całkowita kwota do zapłaty przez Kredytobiorcę wynosi: 74 241,8zł. *Całkowita kwota kredytu nie zawiera kredytowanych kosztów kredytu w ;wysokości 2 213,81zł - prowizja, które zostały uwzględnione w ;całkowitym koszcie kredytu). Niski Procent – używany
RRSO kredytu w ;ofercie „Niski Procent” na używany pojazd dla reprezentatywnego przykładu na dzień 12.01.2016 wynosi 28,44%, przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu* 19 018zł na okres 46 miesięcy z ;oprocentowaniem zmiennym 6,49% dla samochodu o wartości 26 296zł, przy wpłacie własnej 7 278zł. Wysokość raty miesięcznej wynosi 523,02zł, całkowity koszt kredytu wynosi 10 125,05zł (2 809,82zł - odsetki, 1 ;168,7zł - prowizja, 1 ;062,46zł - przystąpienie do grupowego ubezpieczenia oferowanego przez Bank, 44zł - rejestracja pojazdu na Bank, 5 040,07zł - szacunkowy koszt ubezpieczenia komunikacyjnego AC w ;całym okresie kredytowania). Całkowita kwota do zapłaty przez Kredytobiorcę wynosi: 29 143,05zł. *Całkowita kwota kredytu nie zawiera kredytowanych kosztów kredytu w ;wysokości 1 ;168,7zł - prowizja, które zostały uwzględnione w ;całkowitym koszcie kredytu
Wypowiedź została zmieniona przez: Piotr Ożarowski 14.4.2016 11:33
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
Agata_Szachowska-Grześków

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.4.2016 22:12
Oferta jest niezła. Ważne żebyś Ty czuł, że jest O.K A opinię specjalistów już znasz. Więc masz na czym się oprzeć przy podejmowaniu decyzji.
Cytuj
Irek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.4.2016 10:34
Wielkie dzięki.Teraz przynajmniej mam jasność sytuacji z tymi kredytami. W poniedziałek pójdę do mojego banku i do Getin i poproszę o wstępną symulację. Porównam co korzystniejsze. A może jeszcze trochę się wstrzymam i odłożę więcej kasy? Pozdrawiam.
Cytuj
adam

Niezarejestrowani

16.4.2016 19:29
Dzisiaj kupowanie dóbr luksusowych, a samochód pewnie do takich należy jest problematyczne, więc kredyt jest z pewnością rozwiązaniem praktycznym, ten z Getinu na dobrych warunkach, sprawdziłem
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.4.2016 14:37
adam napisał
Dzisiaj kupowanie dóbr luksusowych, a samochód pewnie do takich należy jest problematyczne, więc kredyt jest z pewnością rozwiązaniem praktycznym, ten z Getinu na dobrych warunkach, sprawdziłem
A nie lepiej brac na auto kredyt celowy?
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

21.4.2016 19:44
Piotr wyżej podał za i przeciw. Aktualnie sytuacja wygląda ta, że oferty tych kredytów są bardzo podobne.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.4.2016 9:00
Marcin Iwanejko napisał
Piotr wyżej podał za i przeciw. Aktualnie sytuacja wygląda ta, że oferty tych kredytów są bardzo podobne.
No przeczytałemt to, ale tyle razy sie slyszalo, ze celowe sa najlepsze... musze to przetrawic:D
Cytuj
Odpowiedź