• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

MDM - CZY ZDĄŻĘ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
DanielBraniecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2016 10:55
lzalewski napisał
Jeśli jesteś zielona w temacie, to proponuję nawiązać współpracę z doradcą kredytowym.
Pierwszy krok to zbadanie swojej zdolności kredytowej. Jeśli będzie ona wystarczająca, to podpisujesz umowę z deweloperem i starasz się o kredyt.
Wiki napisał
Wiki napisał
Piotr Ożarowski napisał
Można już teraz jeśli sprzedający zgodzi się, żeby dopłatę otrzymać od banku w styczniu.
To powinnam dogadać się najpierw ze sprzedającym?Czy może on zejść z ceny metra2,żebym mogła starć się o dofinansowanie z MDM?Czy ktoś orientuje się w jakim banku są teraz najlepsze warunki na kredyt hipoteczny?
Wiki napisał
Piotr Ożarowski napisał
Można już teraz jeśli sprzedający zgodzi się, żeby dopłatę otrzymać od banku w styczniu.
To powinnam dogadać się najpierw ze sprzedającym?Czy może on zejść z ceny metra2,żebym mogła starć się o dofinansowanie z MDM?Czy ktoś orientuje się w jakim banku są teraz najlepsze warunki na kredyt hipoteczny?
Ponawiam pytania,proszę o podpowiedź. Jestem zielona w temacie. Mogłabym poszukać w necie informacji, ale skoro jestem tutaj to może mi ktoś coś konkretnie podpowie. Nie za bardzo wiem od czego zacząć. Mam upatrzone mieszkanie w budującym się osiedlu i to wszystko.
Wiki napisał
Piotr Ożarowski napisał
Można już teraz jeśli sprzedający zgodzi się, żeby dopłatę otrzymać od banku w styczniu.
To powinnam dogadać się najpierw ze sprzedającym?Czy może on zejść z ceny metra2,żebym mogła starć się o dofinansowanie z MDM?Czy ktoś orientuje się w jakim banku są teraz najlepsze warunki na kredyt hipoteczny?
Troche zaczynasz nie z tej strony, musisz najpierw sama określić na co Cię stać, a dopiero potem negocjować.
Cytuj
Wiki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2016 11:27
Dzięki za podpowiedzi. Zdolność kredytową to ja mam bardzo dobrą -sprawdziłam. Na piątek umówiłam się z deweloperem i mam w związku z tym pytanie.Cena metra kwadratowego jest trochę wyższa niż wymagana przy staraniu się o dofinansowanie. Nie chcę wyjść na głupka i zapytam wprost- czy mogę negocjować jutro cenę za metr 2? Czy odwołać spotkanie i szukać nowego mieszkania?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

13.4.2016 12:08
Można i nawet trzeba negocjować cenę. Nie dotyczy to tylko mieszkań.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź