• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Alior Bank - konsolidacja -solidni płacą mniej - na pewno?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Cyfer

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.4.2016 22:03
Witam .W sumie mógłbym skorzystać z tej konsolidacji.Mam pożyczkę ,która koncze w kwietniu przyszłego roku rata 760 zł + kartę kredytową 3000 + debet 8000.Nigdy nie spóźniłem się w spłacie zobowiązań ,kartę mam na ratio - 160 zł. i debet odnawialny .Stałe dochody i bardzo dobrą historię kredytową ,więc nie byłoby żadnych przeszkód w tej konsolidacji.Jednak nie rozumiem o co chodzi z tym mniej 30% ? Hasło -Przyjdź do Alior Banku po oprocentowanie pożyczki niższe aż o 30%! - bardzo kusi ,ale mniej 30% czego?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

7.4.2016 9:55
Pewnie chodzi o oprocentowanie, ale zanim się zdecydujesz sprawdź jaką zapłacisz prowizję czy musisz korzystać z obowiązkowych (i często niepotrzebnych) ubezpieczeń i innych usług bankowych...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Tereza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.4.2016 10:34
Witam .Czy aby na pewni pracownik banku udzieli w takiej sytuacji wyczerpujących wiadomości? U mnie do tej pory przy braniu kredytu to było tak - wstępne wiadomości nie pokrywały się z finalizacją .Czyli jakies tam jeszcze dodatki do kredytu zostały mi przedstawione już na końcu przy finalizacji.
Cytuj
Cz33arek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.4.2016 13:48
Tereza napisał
Witam .Czy aby na pewni pracownik banku udzieli w takiej sytuacji wyczerpujących wiadomości? U mnie do tej pory przy braniu kredytu to było tak - wstępne wiadomości nie pokrywały się z finalizacją .Czyli jakies tam jeszcze dodatki do kredytu zostały mi przedstawione już na końcu przy finalizacji.
Reklama sobie, promocja sobie a to co musza już robic pracownicy w banku to inna sprawa.
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.4.2016 15:07
Niby tak,ale jednak to wszystko powinno być spójne i prawdziwe.Skąd niby mamy czerpać informacje? Własnie z wiadomości podawanych masowo-reklama i promocja A pracownik w banku też powinien być rzetelny w udzielaniu informacji.
Cytuj
Cz33arek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.4.2016 8:52
carlos napisał
Niby tak,ale jednak to wszystko powinno być spójne i prawdziwe.Skąd niby mamy czerpać informacje? Własnie z wiadomości podawanych masowo-reklama i promocja A pracownik w banku też powinien być rzetelny w udzielaniu informacji.
Mozesz sprawdzic po tym jak zobaczysz reklame :)
Cytuj
Odpowiedź