• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Credit Agricole - nowy kredyt ze zwróconymi 5%- czy na pewno?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Zapola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.4.2016 11:08
Witam .Zerknęłam na wpis tutaj o tym kredycie i się zastanawiam czy to serio prawda?Bo na moj rozum ,wynika z tego ,ze 5% z zaciągniętego kredytu zostanie mi zwrócone na konto.Czy na pewno?Szukam własnie w miare taniego kredytu w wysokości 20000 i się zastanawiam ,czy ten kredyt lojalnościowy z tym zwrotem 5% jest dobry w porównaniu z innymi ofertami innych banków?Ma ktoś orientacje w tym temacie?
Cytuj
Nick

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.4.2016 18:16
Zerknąłem i powiem szczerze ,ze ten kredyt jest chyba w porzadku.Nie wiem jak tam jest z prowizją i kwotą ubezpieczenia kredytu ,ale np. dla mnie jako nowego klienta kredyt byłby zupełnie w porządku.Chyba musiałby wypowiedzieć się ktoś w temacie ,żeby stwierdzić czy sa tańsze opcje zadłużenia w innym banku.?Z ty zwrotem 5% to fajna sprawa.Chociaż coś zwróca a nie ja mam tylko spłacać :)
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

7.4.2016 10:01
Nie wiesz ile wynosi prowizja, jakie są koszty dodatkowe i piszesz, że "kredyt jest w porządku". Na jakiej podstawie tak uważasz? W wielu przypadkach to właśnie wysokość prowizji decyduje o tym czy oferta jest atrakcyjna czy niekoniecznie...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
mateuszeks

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.5.2022 17:25
Spróbuj kredytu w Norwegii dzięki pomocy firmy Motty, uważam że zdecydowanie warto.
Cytuj
Odpowiedź