• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Karta kredytowa bez opłat za przelewy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2016 10:53
Potrzebuję założyć kartę kredytową z limitem do 30 tys zł, ale warunek jest taki że potrzebuję mieć w niej darmowe przelewy na inne rachunki bankowe. Możecie polecić mi coś w tym zakresie? Proszę o wypisanie pozostałych kosztów z tym związanych.
Cytuj
KorneliaDu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2016 11:03
O ta karta w T-mobile, wydaje sie być ok. http://www.comperia.pl/szczegoly-zwykle-karty-kredytowe,506-zwykla---500--------3-1.html
Cytuj
pitarek

Niezarejestrowani

24.3.2016 11:10
KorneliaDu napisał
O ta karta w T-mobile, wydaje sie być ok. http://www.comperia.pl/szczegoly-zwykle-karty-kredytowe,506-zwykla---500--------3-1.html
Chyba jednak coś tam kosztuje: "Oprocentowanie transakcji bezgotówkowych (w skali roku) 9.50 %" Poza tym z tego co widzę, to jest sporo ukrytych opłat (jak ja to nazywam). A więc opłata roczna itd
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

24.3.2016 13:42
Każdy przelew na rachunek dowolny związany jest z prowizją + nie ma okresu bezodsetkowego.

Ale niektórymi KK można np. regulować miesięczne płatności. Są one wtedy traktowane jak operacje bezgotówkowe.

Jak ktoś już musi to jest opcja, aby bezprowizyjnie wypłacić gotówkę z rachunku KK. Nie będę się rozpisywał, w sieci widziałem "poradniki" na ten temat ;-)
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Dick

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.3.2016 15:39
To jest opcja czy nie ma :) ? Bo z twojej wypowiedzi nie jest to oczywiste.
Cytuj
Odpowiedź