• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

3 powody dlaczego nie powinieneś brać kredytu na święta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

24.3.2016 10:14
Zaraz Święta, żniwa dla firm pożyczkowych itp. ale może da się inaczej? http://artursarnecki.eu/3-powody-dlaczego-nie-powinienes-brac-kredytu-na-swieta/
Wypowiedź została zmieniona przez: Artur Sarnecki 24.3.2016 10:16
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2016 10:47
Artur Sarnecki napisał
Zaraz Święta, żniwa dla firm pożyczkowych itp. ale może da się inaczej? http://artursarnecki.eu/3-powody-dlaczego-nie-powinienes-brac-kredytu-na-swieta/
Czasami człowiek musi... Ale to fakt, nie w firmach pożyczkowych.
Cytuj
KorneliaDu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2016 11:10
Ja jestem jeszcze innego zdania, niż Pan. Mianowicie, nie powinno się w ogóle korzystać z firm pożyczkowych. jesli nas nie stać np. teraz na edukację, odroczmy studia, czy zmieńmy date kursu. Wysokość odsetek może nas szybko pokonac. To jest studnia bez dna.
Cytuj
Irek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2016 12:17
Prawda o kredytach jest taka ,ze jak się pożyczy to trzeba oddać pożyczone + dodatkowe pieniądze.Najlepiej mieć oszczędności ,ale życie życiem .Sam swego czasu miałem trzy kredyty na raz ,ale spłacałem w terminie a nawet szybciej niż przewidziane było w umowie.Nie żałuję ,ze je miałem .Dojrzałość człowieka wyraża się między innymi tym ,że bierze odpowiedzialność za swoje czyny.Wszystko jest dla ludzi - kredyty też .
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

24.3.2016 12:48
Dla mnie nie ma to znaczenia, czy są to święta, czy zwykły czas. Ważne jest zupełnie coś innego. Ważne jest to, jak podchodzimy do długu, Często zaciągając zobowiązanie wobec banku, czy też wobec firmy pożyczkowej, wychodzimy z założenia, że w przyszłości zarobimy tyle, aby bez problemu spłacić zadłużenie. Zakładamy więc że nie będziemy chorować, nie stracimy pracy, itp. A o tym, że czasami jest zupełnie inaczej, przekonało się już wiele tysięcy osób, borykających się z zadłużeniem. Dlatego decyzja o zadłużeniu nie powinna być podejmowana w wyniku chwilowych emocji, lecz głębokich przemyśleń i analizy swojej sytuacji finansowej.

Na ten temat napisałem ostatnio artykuł na swoim blogu zatytułowany "Jak nie popaść w kłopoty, czyli o umiejętnym zadłużaniu". Jest on dostępny pod adresem:

http://www.slowkilkaomalymbiznesie.pl/jak-nie-popasc-w-klopoty-czyli-o-umiejetnym-zadluzaniu
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
winka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2016 16:35
ŚWIĘTA ,święta i po świętach .Mnie osobiście trochę dziwi takie zadłużanie się przy pomocy kredytu na święta.Na jakiej to zasadzie dziala ? Postaw się a zastaw się?Najwyraźniej tak .Że święta będa - o tym wie każdy i mozna coś tam odłożyć na tą okoliczność.No rozumiem jakąś mała kwotę do 300 zł ,ale żeby kredyt? To już lepiej limit kredytowy mieć i z niego coś uszczknąć .
Cytuj
EdytaKo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.3.2016 10:45
No tak, a jak ktoś wziął to musi teraz spłacać. u mnie się obyło bez kredytów, i się ciesze. Chociaż kiedyś na BożeNarodzenie wziełam, bo chciałam zobic fajne prezenty, spłaciłam i tyle. Teraz pewnie wzięłabym kartę kredytową na ten cel.
Cytuj
kotelka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.3.2016 10:59
A mnie życie nauczyło jednego - kredyt tylko w ostateczności z mądrym podejściem i wyważeniem swoich możliwości kredytowych .Obojętne jaka forma zadłużenia - wszystko dobrze dopóki spłacamy je terminowo .Czasami lepiej pożyć skromniej i troche odłożyć ,albo odroczyc zakup czegoś ,niż brać kredyt.
Cytuj
Jonik

Niezarejestrowani

30.3.2016 14:52
Pieniedzmy trzeba umieć zarzązać, dlugami też. Jak bierzesz kredyt to pamiętaj, zeby był tani, jak konto to bezpłatne, jak lokata to z duzym zyskiem. To sa wazne zasady. I proste.
Cytuj
Rzepkowska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.3.2016 10:33
Jonik napisał
Pieniedzmy trzeba umieć zarzązać, dlugami też. Jak bierzesz kredyt to pamiętaj, zeby był tani, jak konto to bezpłatne, jak lokata to z duzym zyskiem. To sa wazne zasady. I proste.
Proste, ale ludzie daja sie nabierać na reklamy itd. Niestety.
Cytuj
Odpowiedź