• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto Plus w Plus Banku - najlepszy debet ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
tmaria

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.3.2016 20:06
Witam .Szukam banku z najlepszą ofertą debetowa .Koleżanka powiedziała mi ,że ma takie konto w PLUS BANKU i jest zadowolona . Z darmowego debetu można korzystać do 30 dni w miesiącu.I dostaje sie ok . 3500 bez zaświadczenia o dochodach .Potrzebuję teraz dodatkowych pieniędzy i stwierdziłam ,że mając debet wyjdzie mi taniej niż jakbym wzięła pożyczke .Pracuję dorywczo i nie mam konta w banku.Moze doradzicie mi jakiś inny bank?
Cytuj
Karolakowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2016 9:41
A ile potrzebujesz tego debetu? Najlepiej zapytaj u siebie w banku, bedzie pewnie najsprawniej. ja tak mam w PKO BP< ale dostałam tylko 1000 zł.
Cytuj
Zielony-Adam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2016 10:01
Kartę kredytową bez regularnych dochodów wpływających na moje konto osobiste, jednak nie w serwisie internetowym ale kontaktując się telefonicznie zaproponował mi Alior Bank .Ja miałem tam lokatę ,więc pewnie dlatego.Karta miała byc bez żadnych opłat .Nie przyjąłem ,bo mam ze swpjego banku.Popytaj moze w BZWBK.Ma tam konto moj syn ,który jest studentem i dostał kartę kredytową chyba na 2000.Udokumentowanych dochodów nie ma .może tez spróbuj?
Cytuj
krzysztof

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2016 11:14
Zielony-Adam napisał
Kartę kredytową bez regularnych dochodów wpływających na moje konto osobiste, jednak nie w serwisie internetowym ale kontaktując się telefonicznie zaproponował mi Alior Bank .Ja miałem tam lokatę ,więc pewnie dlatego.Karta miała byc bez żadnych opłat .Nie przyjąłem ,bo mam ze swpjego banku.Popytaj moze w BZWBK.Ma tam konto moj syn ,który jest studentem i dostał kartę kredytową chyba na 2000.Udokumentowanych dochodów nie ma .może tez spróbuj?
I jakie warunki przy tej kk, bo ja wlasnie szukam jakiejs z dlugim okresem. Nie potrzebuje dużego limitu. DO 2000 zł, ot tak,żeby mieć na wydatki.
Cytuj
Klara

Niezarejestrowani

30.3.2016 14:56
tmaria napisał
Witam .Szukam banku z najlepszą ofertą debetowa .Koleżanka powiedziała mi ,że ma takie konto w PLUS BANKU i jest zadowolona . Z darmowego debetu można korzystać do 30 dni w miesiącu.I dostaje sie ok . 3500 bez zaświadczenia o dochodach .Potrzebuję teraz dodatkowych pieniędzy i stwierdziłam ,że mając debet wyjdzie mi taniej niż jakbym wzięła pożyczke .Pracuję dorywczo i nie mam konta w banku.Moze doradzicie mi jakiś inny bank?
ja mam najzwyklejszy debet w swpim banku i sie sprawdza. Polecam. Nic za niego nie place.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

30.3.2016 23:36
ja to w tym temacie czuje marketing szeptany;) debet masz wszędzie praktycznie za darmo o ile go regulujesz w terminie, jeśli nie to masz pożyczanie najdroższe możliwe w banku
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Rzepkowska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.3.2016 10:29
Artur Sarnecki napisał
ja to w tym temacie czuje marketing szeptany;) debet masz wszędzie praktycznie za darmo o ile go regulujesz w terminie, jeśli nie to masz pożyczanie najdroższe możliwe w banku
Są krytyczne głosy, to może jednak nie:) Ja mam debet w PKO B, na niska kwotę co prawda, ale za darmo.
Cytuj
smay

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.4.2016 9:58
Tak jest - wszędzie marketing szeptany ,spamy i spisek....Pisze kobieta ,ze nie ma konta w żadnym banku i pracuje dorywczo? To jej trzeba moze konkretnie pomóc , w jakim banku na takich warunkach dostanie debet , bo inaczej zostaje jej tylko chwilówka.Dobrze mysli ,dbet to mniejsze koszty niż splata chwilowek.Sam chetnie bym sie dowiedział - czy istnieje bank ,który w takiej sytuacji udzieli debetulub da kartę kredytową ? I
jeszcze jedno - jaki limit?
Cytuj
Mareczkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.4.2016 11:18
smay napisał
Tak jest - wszędzie marketing szeptany ,spamy i spisek....Pisze kobieta ,ze nie ma konta w żadnym banku i pracuje dorywczo? To jej trzeba moze konkretnie pomóc , w jakim banku na takich warunkach dostanie debet , bo inaczej zostaje jej tylko chwilówka.Dobrze mysli ,dbet to mniejsze koszty niż splata chwilowek.Sam chetnie bym sie dowiedział - czy istnieje bank ,który w takiej sytuacji udzieli debetulub da kartę kredytową ? I
jeszcze jedno - jaki limit?
Nie dziw sie, ze niektórzy tak myslą skoro takich ofert wszędzie jest pełno.
Cytuj
Odpowiedź