• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

PROVIDENT - TABLET GRATIS - co sądzicie na ten temat?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pezo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.3.2016 19:41
Witam .Własnie dziś dostałem taką reklamę na maila.Weź pożyczkę samoobsługową i tablet w prezencie.Jak to jest z tymi gratisami w Providencie? Może ktoś z was wie? Warto wziąć pożyczkę dla tego tabletu?
W sumie tak kombinuje ,że mógłbym go odsprzedać ,tylko zastanawia mnie jedna rzecz - może to jakaś chińska podróbka?Może nie zarobię na nim tylko wręcz odwrotnie?
Cytuj
Brajan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2016 15:53
Sciema jakich malo.;) Pewnie wcisną byle co ,żeby ludzie te chwilówki brali.Koszt zwrócenia pożyczki to pewnie kilka takich tabletów.Wygląda to na taką promocję jak w tych firmach co ludzi starszych oszukują na mega super prezent.Ja w dobrą jakość tego gratisu w życiu nie uwierzę . To jest haczyk na ludzką niewiedze i naiwność .
Cytuj
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

24.3.2016 9:51
Myślę, że nie ma nic za darmo. Jeśli do pożyczki dokładany jest tablet to za ten tablet zaplacimy plus zaplacimy koszty pożyczki.

Z regulaminu promocji:
Nagroda – nagroda rzeczowa w formie Tabletu marki Lenovo, którego cena rynkowa wynosi około 320 brutto zł, której celem jest zachęcenie potencjalnych Klientów do korzystania z usług Organizatora.
Wypowiedź została zmieniona przez: Piotr Ożarowski 24.3.2016 9:58
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
KorneliaDu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2016 11:08
Piotr Ożarowski napisał
Myślę, że nie ma nic za darmo. Jeśli do pożyczki dokładany jest tablet to za ten tablet zaplacimy plus zaplacimy koszty pożyczki.

Z regulaminu promocji:
Nagroda – nagroda rzeczowa w formie Tabletu marki Lenovo, którego cena rynkowa wynosi około 320 brutto zł, której celem jest zachęcenie potencjalnych Klientów do korzystania z usług Organizatora.
Które, dodajmy nie są niskie. A teraz na Święta, na pewno znajda się chętni i interes się kręci.
Cytuj
anna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2016 12:46
PEWNIE ,ŻE SIĘ ZNAJDĄ .SZCZEGÓLNIE TACY MAłO ROZGARNIĘCI .LUDZIE TO BY WSZYSTKO WZIĘLI JAK COŚ DODATKOWO DAJĄ .BĘDĄ SIĘ NAIWNIE CIESZYLI ,ŻE INTERES DOBRY ZROBILI .;) TEN TABLET TO TAKI HACZYK NA RYBKĘ .
Cytuj
Zrywka

Niezarejestrowani

30.3.2016 14:57
Provident tyle lat jest na rynku i nieźle przędzie. A wcale nie są tani. jest popyt jest podaż. Prosta zasada.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

30.3.2016 23:34
pożyczka z obsługą domową jest dużo droższa dla klienta i dla firmy, więc może zrobić samoobsługową i dorzucić tablet zmniejszając koszty obsługi...

firma na tym nie traci
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
drobinska

Niezarejestrowani

30.3.2016 23:56
pezo napisał
Witam .Własnie dziś dostałem taką reklamę na maila.Weź pożyczkę samoobsługową i tablet w prezencie.Jak to jest z tymi gratisami w Providencie? Może ktoś z was wie? Warto wziąć pożyczkę dla tego tabletu?
W sumie tak kombinuje ,że mógłbym go odsprzedać ,tylko zastanawia mnie jedna rzecz - może to jakaś chińska podróbka?Może nie zarobię na nim tylko wręcz odwrotnie?

Tani tablet do drogiego tabletu. W raiffeisen zapłacisz tyle za kredyt na rok co w Providencie na miesiąc!
Cytuj
Rzepkowska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.3.2016 10:28
drobinska napisał
pezo napisał
Witam .Własnie dziś dostałem taką reklamę na maila.Weź pożyczkę samoobsługową i tablet w prezencie.Jak to jest z tymi gratisami w Providencie? Może ktoś z was wie? Warto wziąć pożyczkę dla tego tabletu?
W sumie tak kombinuje ,że mógłbym go odsprzedać ,tylko zastanawia mnie jedna rzecz - może to jakaś chińska podróbka?Może nie zarobię na nim tylko wręcz odwrotnie?

Tani tablet do drogiego tabletu. W raiffeisen zapłacisz tyle za kredyt na rok co w Providencie na miesiąc!
Słuszna uwaga, i tablet sobie kupisz bez problemu za to co zostanie:)
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

1.4.2016 22:52
pewnie tak, tylko to trochę tak że klienci raifa w providencie raczej nie biorą a providenta w raifie raczej nie dostaną i biorą tam;)
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź