• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ferratum - polecacie ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jerry

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.3.2016 11:16
Witam .Niestety jestem zmuszony wziąć pożyczkę i to z polki chwilówek .Trzeba mi 1400 zł., ale wiem ,że nie oddam w całości.Przydałyby mi się raty.Znalazłem wczoraj ulotkę Ferrartum .Czy rzeczywiście jak wezmę od nich to mogę oddać w dwóch ratach bez dodatkowych opłat? Dla mnie nawet 20 zł to jest dużo.A może Wonga jest lepsza?
Cytuj
kuba-sz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.3.2016 13:25
Ja brałem kiedyś w Super groszu i rzeczywiście za o zł.Oddałem nawet pieniądze przed terminem .Chwalą jeszcze Wongę ,ale nie mam doświadczenia.Każda dobra jak masz czym spłacić. A łatwo może się noga powinąć... Na to liczą przy pierwszych darmowych.Ja miałem tylko raz taką pożyczke i od tamtej pory zacząlem odkładać pieniadze na oszczednościowe .Odkładam nawet tylko 20 zł w miesiacu ,ale zawsze coś na czarną godzinę .
Cytuj
Jonik

Niezarejestrowani

22.3.2016 13:25
Porównaj sobie, tutaj masz pierwsza pożyczkę na 15, 30, a nawet 60 dni za darmo (tak przynajmniej piszą), wiec sprawdź sobie. Wonga jest droga, i maja straszna windykację.
Cytuj
Odpowiedź