• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt dla seniora.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Basia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 10:33
Witam.Własnie stałam się posiadaczką nowego mieszkania .Sama wychowuję dwójkę dzieci .Moja babcia 79 letnia chciała mi pomóc .Ma emeryturę 2000 netto. Stwierdziła ,że mogłaby wziąć dla mnie kredyt ,tylko nie wie czy ma się w ogóle o niego starać z racji wieku?Mogłabym ewentualnie babci pożyrować .Sama mam już kredyt - rata 1000 zł miesiecznie jeszcze przez 10 miesięcy .Zarabiam 3000 plus alimenty 800 zł na dzieci .Czy babcia może dostać kredyt w wysokosci 10000? Nie ma żadnych zadłużeń obecnie ani nie miała.Swoje konto ma w PKO.
Cytuj
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 11:01
Proszę spytać w ING lub Getnin Bank, te 2 banki nie określają górnej granicy wieku kredytobiorcy. Większość banków jako maksymalny wiek kredytobiorcy określa 75 - 80 lat na moment spłaty kredytu.
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 11:19
Może, ale ty też jeśli masz dobry bik, babcia dostanie na 5 do 8 lat maksymalnie - w ing, santanderze, getin i kilku skokach

Basia napisał
Witam.Własnie stałam się posiadaczką nowego mieszkania .Sama wychowuję dwójkę dzieci .Moja babcia 79 letnia chciała mi pomóc .Ma emeryturę 2000 netto. Stwierdziła ,że mogłaby wziąć dla mnie kredyt ,tylko nie wie czy ma się w ogóle o niego starać z racji wieku?Mogłabym ewentualnie babci pożyrować .Sama mam już kredyt - rata 1000 zł miesiecznie jeszcze przez 10 miesięcy .Zarabiam 3000 plus alimenty 800 zł na dzieci .Czy babcia może dostać kredyt w wysokosci 10000? Nie ma żadnych zadłużeń obecnie ani nie miała.Swoje konto ma w PKO.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
adi malec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 11:58
Wielu starszych ludzi jest w podobnej sytuacji i nie wie czy może starć się o kredyt z racji wieku.Czy dobrze zrozumiałem ,że powyżej 80 lat senior nie dostanie kredytu w żadnym banku? I drugie pytanie w związku z tym - moja mama chce nowy sprzęt rtv ,czy może starć sie o zakup na raty albo kredyt? Czy wiek przesądza o niemożności wzięcia kredytu?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 12:34
Nie, ale często banki wymagają wykupienia ubezpieczenia na życie, które w tym wieku jest bardzo drogie.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
mariamass

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 17:30
a szkoda ,bo przecież wielu seniorów cieszy się w tym wieku dobrym zdrowiem i żyją jeszcze długo.Myślałam ,że takie ubezpieczenie wykupione przy kredycie jakieś jednak bezpieczeństwo w splacie dałoby i seniorem .Z drugiej strony ,przecież mogliby brać kredyty z żyrantami.To nie jest dobre zabezpieczenie?Ja bym moim rodzicom chętnie zgodziła się pożyrować pożyczkę .
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

22.3.2016 10:56
jeśli klient ma już sporo lat to częściej da się zrobić kredyt z poręczycielem niż z ubezpieczeniem, ubezpieczyciele już nie ubezpieczeją osób po 70 zazwyczaj
mariamass napisał
a szkoda ,bo przecież wielu seniorów cieszy się w tym wieku dobrym zdrowiem i żyją jeszcze długo.Myślałam ,że takie ubezpieczenie wykupione przy kredycie jakieś jednak bezpieczeństwo w splacie dałoby i seniorem .Z drugiej strony ,przecież mogliby brać kredyty z żyrantami.To nie jest dobre zabezpieczenie?Ja bym moim rodzicom chętnie zgodziła się pożyrować pożyczkę .
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź