• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wonga na święta.Czy warto?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.3.2016 13:13
hej .Pełno jest reklam o kredycie teraz z Wongi bez odsetek ,jeżeli się odda w terminie.Weszłam na stronę i tam jest oferta dla nowych klientów ,ale same sa tam oferty z jakąś doadotkawą kwotą do zapłacenia.Przydałyby mi się pieniądze w kwocie 2000.Zarabiam dorywcczo ,więc mi żaden bank nie da kredytu.Jak to jest z tą Wongą za 0%?
To prawda ,że udzielają takich krótkoterminowych pozyczek bez dodatkowych kosztów?
Cytuj
hubertus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.3.2016 22:01
jak oddasz na pewno w terminie to warto.ale jezeli sie spoznisz to sa naliczane odsetki i to zapewne bardzo duze i tak to sie napedza.teraz ponoc cos sie zmienilo ,jakies nowe przepiesy sa do chwilowek ,zeby tak ludzi nie lupic do zywego .najlepiej to sobie odloz pieniadze na to na co ci te dwa tys.potrzebne.przeciez od wongi pozyczysz tylko chyba na miesiac? nie warto sobie poczekac z tym ?
Cytuj
emiIia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.3.2016 6:11
2000 zł na święta wielkanocne? Przecież wystarczy przygotować skromne świąteczne śniadanie. Nie rozumiem po co brać pożyczkę na święta ;)
Cytuj
roczen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.3.2016 17:26
Ja też jestem przeciwny pożyczkom na Swięta i aż 2000 ? Zastopuj.Pracę masz dorywcza czyli dziś ja masz a za miesiąc nie i chcesz się bawić w jakieś zadłużanie bez sensu?.Odpuść sobie tą pożyczkę szczególnie od tych firm co dają chwilówki.Wystarczy świątecznie nakryty stół i kilka wielkanocnych potraw a one 2000 nie kosztują .
Cytuj
Werka

Niezarejestrowani

21.3.2016 9:55
Można byc przeciwnym, ale jak ktoś nie ma wyjścia to i tak skorzysta z takiej oferty.
Cytuj
ekunin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 10:02
no i niech korzysta ,ale trzeba w końcu dojrzeć i zamiast się zadłużac może trochę zastopować na stopie życiowej ? 2000zł. na święta ? Gruba przesada.No nie wiem sam ,chyba cała rodzina zjeżdża .Ale co to za rodzina ,żeby się tak zadłużać ? A nie uważacie ,że to też chwyt reklamowy - takie hasło? Pewnie ludzie pomyślą ,że tak święta kosztują .
Cytuj
Odpowiedź