• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Alior Banku oferta 0% - najlepszy kredyt do 5000 ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Radomysł

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2016 10:40
Witam .Potrzebuję szybkiego zastrzyku gotówki 5000 na naprawę samochodu .Przejrzałem oferty i według porównywarki najlepszą oferta na tą sumę ma obecnie Alior Bank.Prowizja tylko 5% 12 rat po około 440 zł. Mam stała pracę ,zarobki 3400 na rękę i kredyt 12000 ,który kończy mi się w październiku br.Żadnych opóźnień w spłatach .Czy dostanę ten kredyt ,jezeli nie jestem klientem banku?
Cytuj
LukaszLitwiniuk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2016 11:55
Alior teraz tu na Comperii wygrał ranking na najlepsza gotowke, wiec moze faktycznie warto wnioskowac.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

18.3.2016 12:27
Radomysł napisał
Witam .Potrzebuję szybkiego zastrzyku gotówki 5000 na naprawę samochodu .Przejrzałem oferty i według porównywarki najlepszą oferta na tą sumę ma obecnie Alior Bank.Prowizja tylko 5% 12 rat po około 440 zł. Mam stała pracę ,zarobki 3400 na rękę i kredyt 12000 ,który kończy mi się w październiku br.Żadnych opóźnień w spłatach .Czy dostanę ten kredyt ,jezeli nie jestem klientem banku?


Za mało danych, aby odp. na to pytanie.

Jaka sytuacja rodzinna? Jaki BIK? Jaka rata obecnego kredytu?
Ramy czasowe umowy o pracę?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
grażynka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2016 15:15
Robert Sierant napisał
Radomysł napisał
Witam .Potrzebuję szybkiego zastrzyku gotówki 5000 na naprawę samochodu .Przejrzałem oferty i według porównywarki najlepszą oferta na tą sumę ma obecnie Alior Bank.Prowizja tylko 5% 12 rat po około 440 zł. Mam stała pracę ,zarobki 3400 na rękę i kredyt 12000 ,który kończy mi się w październiku br.Żadnych opóźnień w spłatach .Czy dostanę ten kredyt ,jezeli nie jestem klientem banku?


Za mało danych, aby odp. na to pytanie.

Jaka sytuacja rodzinna? Jaki BIK? Jaka rata obecnego kredytu?
Ramy czasowe umowy o pracę?
:) To lepiej tutaj o nic nie pytać , tylko od razu iść do banku.Takie moje zdanie po tej odpowiedzi.Po co iść ? Mozna zadzwonić na infolinie i wszystkiego dokładnie się dowiedzieć .Byłam w podobnej sytuacji .Kończył mi się kredyt ,dostałam drugi i to w kwocie 14000 a nie 5000.Zarobki podobne .
Cytuj
Odpowiedź