• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Alior bank kredyt konsolidacyjny z pożyczka -30%.Opłaca sie ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.3.2016 11:02
Są kredyty bez oprocentowania, ale za to z wysoką prowizją i obowiązkowymi ubezpieczeniami.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Kamil

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2016 16:29
A ja kiedyś dostałem kredyt z oprocentowaniem stalym i ubezpieczeniam ok 2000.Jako stały klient dostałem propozycję ,żeby zamiast ubezpieczenia wziąć debet jako ubezpieczenie.Zgodziłem się .Z debetu i tak nie korzystałem ,więc kosztował mnie zero.Czasami warto iść do swojego banku ,zapytać o ofertę dla siebie.Wcześniej coś tam podpatrzę w necie ,nawet zadzwonię na infolinię .Jakiś tam obraz mam .
Cytuj
Roberto

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 11:09
Kamil napisał
A ja kiedyś dostałem kredyt z oprocentowaniem stalym i ubezpieczeniam ok 2000.Jako stały klient dostałem propozycję ,żeby zamiast ubezpieczenia wziąć debet jako ubezpieczenie.Zgodziłem się .Z debetu i tak nie korzystałem ,więc kosztował mnie zero.Czasami warto iść do swojego banku ,zapytać o ofertę dla siebie.Wcześniej coś tam podpatrzę w necie ,nawet zadzwonię na infolinię .Jakiś tam obraz mam .
Nie polecam, kolega tez mial z nimi sporo zarabiania i wcla e oferty jak co do czego dochodzi to nie wygladaja tak jak sie reklamuje.
Cytuj
Henryk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.3.2016 16:51
W tych reklamach to zawsze jest tanio minus ileś tam procent a jak co do czego to tak doliczą ,że wychodzi normalnie.Trzeba iść do banku i dokładnie niech powiedxzą ,chociaż ja w to powątpiewam .I tak przy braniu kredytu okaże się inaczej - drożej .Wiele razy to przerabiałem .
Cytuj
krzysztof

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2016 13:44
Henryk napisał
W tych reklamach to zawsze jest tanio minus ileś tam procent a jak co do czego to tak doliczą ,że wychodzi normalnie.Trzeba iść do banku i dokładnie niech powiedxzą ,chociaż ja w to powątpiewam .I tak przy braniu kredytu okaże się inaczej - drożej .Wiele razy to przerabiałem .
Trzeba samemu sprawdzic, porównać. Ja mam wrażenie, ze to co jest reklamowane zawsze jest gorsze. Bo dobre produkty same sie promują.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

24.3.2016 14:55
krzysztof napisał
Trzeba samemu sprawdzic, porównać. Ja mam wrażenie, ze to co jest reklamowane zawsze jest gorsze. Bo dobre produkty same sie promują.


Święte słowa! Najlepsze usługi (również kredyty) nie wymagają reklamy...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
EdytaKo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.3.2016 10:31
Robert Sierant napisał
krzysztof napisał
Trzeba samemu sprawdzic, porównać. Ja mam wrażenie, ze to co jest reklamowane zawsze jest gorsze. Bo dobre produkty same sie promują.


Święte słowa! Najlepsze usługi (również kredyty) nie wymagają reklamy...
No tak, ale jak sie człowiek nasłucha napatrzy, to nawet instynktownie pójdzie tam, gdzie go reklama zaprasza.
Cytuj
AgnieszkaWu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.3.2016 9:49
Ja chciałam wziąć kredytw Aliorze on-line to sie okazało, ze to nie tak szybko. Bo i tak musiałam koniec końców iśc do oddziału.
Cytuj
Rzepkowska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.3.2016 10:33
AgnieszkaWu napisał
Ja chciałam wziąć kredytw Aliorze on-line to sie okazało, ze to nie tak szybko. Bo i tak musiałam koniec końców iśc do oddziału.
Na mala kwote to lepiej wziac kk czy debet chociażby. Na większą, jak potrzeba to weź tai kredyt, żeby był tani, a nie szybki.
Cytuj
Karolek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.4.2016 14:37
AgnieszkaWu napisał
Ja chciałam wziąć kredytw Aliorze on-line to sie okazało, ze to nie tak szybko. Bo i tak musiałam koniec końców iśc do oddziału.
A to racja, tez brałem jakis czas temu kredyt online w 5 min, a zesżło mi się pare dobrych dni. Szkoda, ze mi nkt wtedy linii nie doradził.
Cytuj
Odpowiedź