• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Laptop na kredyt czy lepiej na raty?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jaqen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.3.2016 13:37
Witam wszystkich .Zepsuł mi sie laptop na śmierć ,pewnie i z racji wieku również.Musze kupić nowy bo bardzo dużo na nim pracuję .Model mam upatrzony ,cena powyżej 3000 i tak sie zacząłem zastanawiać jak kupić go lepiej ? Na kredyt czy na raty? Co wychodzi korzystniej? Słyszałem też ,że mozna kupić na kartę kredytowa i wtedy mozna mieć od razu zapłacane w ramach użycia tej karty ubezpieczenie.Czy ktoś wie może co to za karta?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

8.3.2016 13:39
KK i rozłóż sobie to na raty w ramach kredytu kartowego. Alternatywa kredyt w sklepie, ale sprawdź warunki czyli jakie RRSO.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
JacekKaz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.3.2016 13:40
Wez kredyt, teraz w Getin Banku gotówkowy jest. Na taką kwotę będzie idealnie. rrso 0 proc. moze być nawet.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

8.3.2016 14:51
Skąd wiesz, że spełnia warunki?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
lec-damian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.3.2016 19:51
Tez chcę kupić nowy laptop .Mam wcale nie starego Sony ,ale obudowa się rozpada /wada fabryczna / i nie ma niestety części zamiennych do tego modelu.Jestem zmuszona kupić laptop .Nigdy
nie brałam żadnego kredytu .Co to jest rrso ,o którym piszecie? Czy ma wpływ na wysokośc rat? Gubie sie w tym .
Cytuj
gronkowa

Niezarejestrowani

8.3.2016 20:23
teraz w wielu sklepach jest możliwość kupienia sprzętu na raty 0% uważam, że to zdecydowanie bardzej opłącalne rozwiązanie niż kredyt, przy którym na pewno zapłacisz jakieś odsetki.
Cytuj
Julenka

Niezarejestrowani

9.3.2016 12:12
gronkowa napisał
teraz w wielu sklepach jest możliwość kupienia sprzętu na raty 0% uważam, że to zdecydowanie bardzej opłącalne rozwiązanie niż kredyt, przy którym na pewno zapłacisz jakieś odsetki.
Gdzie sa takie raty teraz? Chce kupic telewizor i nie wiem gdzie sie kierować?
Cytuj
henryka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2016 12:45
Teraz takie raty są w Media Markt - 50 rat 0% bez prowizji i odsetek .Jutro się kończy albo do wyczerpania towaru.Sama kupiłam pralkę a na tą ofertę z ratami trafiłam zupełnie przypadkowo. I chce dodać ,że w ofercie były też laptopy .Nie znam się tylko czy dobre jakościowe.
Cytuj
gronkowa

Niezarejestrowani

9.3.2016 16:10
możesz np. kupić sprzęt na raty na kartę kredytową sygma banku, po tranzakcji dzwonisz do banku i informujesz którą tranzakcje mają ci rozłożyć na nieoprocentowane raty.
Cytuj
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2016 9:43
Jestem świeżym nabywcą własnie na te raty 0% laptopa .Zadowolony jestem ,nie ukrywam ,tym bardziej ,że przeglądałem oferty i w innym sklepie ten sam model był droższy ok. 300 zł.Nie ma żadnych dodatkowych kosztów.Ubezpieczenia nie dokupiłem ,nie widziałem w tym sensu.Te dodatkowe ubezpieczenia to raczej jakieś profity dla sprzedawcy ,jezeli je wciśnie klientowi.Wystarczy mi gwarancja na zakupiony sprzęt.Polecam te raty i nie tylko na laptop.
Cytuj
Odpowiedź