• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Getin Noble Bank - czy to naprawdę darmowy kredyt?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lena w

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.3.2016 10:28
Witam .Potrzebuję nowego laptopa w cenie do 3000.Mam odłożone 1000 zł. i chcę pożyczyć 2000.Znalazłam taką ofertę bez oprocentowania w Getin Banku.Czy tam na pewno nie ma ukrytych kosztów? Jakichś ubezpieczeń czy jednorazowej prowizji? Czy muszę mieć w tym banku konto ,żebym mogła się o ten własnie kredyt starać?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

7.3.2016 13:30
nie ma, musisz być nowym klientem banku (brak pesel w bazie)
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
JacekKaz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.3.2016 11:03
Nowym, tzn. od jakiego czasu? 2 lata na przykład? Miałem kiedys u nich konto i nie wiem czy jestem nowy.
Cytuj
lec-damian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.3.2016 19:45
Tez przydałby mi sie taki kredyt bez oprocentowania .Skoro mam miec tam konto to łatwo otworzyć chyba?Jakie sumy musiałabym przelewac co miesiąc? A może być być przelewów?b I jeszcze jedno pytanie - czy można miec wiele kont w bankach z minimalna albo zerową konta zasilania comiesięcznego?
Cytuj
Kubster

Niezarejestrowani

9.3.2016 12:09
lec-damian napisał
Tez przydałby mi sie taki kredyt bez oprocentowania .Skoro mam miec tam konto to łatwo otworzyć chyba?Jakie sumy musiałabym przelewac co miesiąc? A może być być przelewów?b I jeszcze jedno pytanie - czy można miec wiele kont w bankach z minimalna albo zerową konta zasilania comiesięcznego?
Mozesz miec tyle kont, ile chcesz. Problemem jest to, ze zwykle trzeba za nie płacić.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

9.3.2016 14:24
W większości wystarczy zrezygnować z karty debetowej i konto będzie darmowe.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
JanuszPor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2016 11:43
Ale jaki sens ma mieć posiadanie kilku kont, zakładasz jedno, likwidujesz drugie.
Cytuj
Godzic

Niezarejestrowani

10.3.2016 16:13
JanuszPor napisał
Ale jaki sens ma mieć posiadanie kilku kont, zakładasz jedno, likwidujesz drugie.
Przeczytaj cały watek najpierw...
Cytuj
Kamil Karpacz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2016 9:07
lena w napisał
Witam .Potrzebuję nowego laptopa w cenie do 3000.Mam odłożone 1000 zł. i chcę pożyczyć 2000.Znalazłam taką ofertę bez oprocentowania w Getin Banku.Czy tam na pewno nie ma ukrytych kosztów? Jakichś ubezpieczeń czy jednorazowej prowizji? Czy muszę mieć w tym banku konto ,żebym mogła się o ten własnie kredyt starać?
Oferta jest dobra, znajomy z niej skorzystał. nie ma dodatkowych kosztów, kwota niewielka, ale wlasnie na rtv/agd akurat.
Cytuj
Odpowiedź