• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt na samochód 20 tysięcy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.3.2016 15:42
Witam, piszę w imieniu znajomej, czy ma ona szansę na kredyt na samochód. Chodzi o kwotę 20 tysięcy, żeby rata była tak do 1000 złotych miesięcznie.
Jej zarobki netto 1459,48, umowa o pracę od stycznia 2015 do grudnia 2016, ale może być promesa zatrudnienia jeśli jest taka potrzeba.
Znajoma ma konto w Alior banku, ale wiem,że tam raczej nie dostanie dobrych warunków kredytu. Czy ktoś byłby w stanie poleci jakiś tani kredyt?
Cytuj
milosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.3.2016 17:23
Ja kiedyś bez problemu dostałem kredyt w wysokości 40000 na używany samochód ,ale brałem kredyt pod hipotekę .Z tego co sobie przypominam ,właśnie taki wychodził mi najtaniej .Dokupywałem ubezpieczenie mieszkania.
Cytuj
piltka

Niezarejestrowani

7.3.2016 15:59
do 20 tys max pożyczki dostniesz w sygma banku, z małą ratą, warto sie zainteresować.
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

10.3.2016 16:20
Spamerzy Sygma bank sa wszedzie, a sam bank jest strasznie slaby.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
arturr2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2016 18:17
Mam takie pytanie - czy jak się kupuje używany samochód i można wziąć na raty u sprzedawcy /komis/, to on jest na lepszych warunkach niż np. bezposrednio w banku? Chodzi mi o to ,czy jest np z ubezpieczeniem samochodu? Też chciałbym wymienić samochód i pytam wstępnie ,jaki kredyt byłby najtańszy w takim wypadku.Zdolność mam ,zarobki 4500 netto ,potrzebna mi jest suma 50000.
Cytuj
Kamil Karpacz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2016 9:09
arturr2 napisał
Mam takie pytanie - czy jak się kupuje używany samochód i można wziąć na raty u sprzedawcy /komis/, to on jest na lepszych warunkach niż np. bezposrednio w banku? Chodzi mi o to ,czy jest np z ubezpieczeniem samochodu? Też chciałbym wymienić samochód i pytam wstępnie ,jaki kredyt byłby najtańszy w takim wypadku.Zdolność mam ,zarobki 4500 netto ,potrzebna mi jest suma 50000.
Komis zawsze bierze kase dla siebie, prowizję. Wiec nie wiem czy to najlepsze rozwiązanie.
Cytuj
Hattack

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2016 9:26
Każdy co cokolwiek sprzedaje bierze dla siebie jakieś pieniądze - mniejsze albo większe.Bank też przecież bierze ,za udzielony kredyt.Musiałby sie wypowiedzieć ktoś ,kto ma o tym pojęcie .Przecież jak się bierze samochód w salonie to salon też na tym zarabia i mozna kupić na kredyt.
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

11.3.2016 13:30
Nie jest na lepszych warunkach, może najpierw poproś o te warunki , niech powiedzą o wszystkich kosztach i napisz tutaj co dostałeś . Aktualnie w DB mogę zaproponować 6,99 % , 0 % prowizji , opłata przygotowawcza 1200 zł ( oczywiscie po otrzymaniu kredytu) . W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
Odpowiedź