• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

BGŻ BNP PARIBA - Najlepszy kredyt na remont mieszkania

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2016 17:36
Witam .Zostałam zmuszona do zrobienia generalnego remontu mieszkania .Zimą pękła rura w łazience i trzeba było skuć glazurę ,żeby naprawić usterkę .Przy tej wymienie parę innych rzeczy w mieszkaniu.Chciałabym wziąć kredyt na ten cel .Znalazłam właśnie taką ofertę jak w tytule.Chciałabym 20000 na 24 raty.Jak sądzicie ,nie wyjdą mi za duże koszty? Czy to jest rzeczywiście najlepszy obecnie kredyt ? Może ktoś mi podpowie .ile będzie w przybliżeniu wynosiła rata?
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

4.3.2016 6:03
Wszystko zależy od tego jaki masz dochód, bo najlepszą ofertę na dzień dzisiejszy ma BGZ BNP Paribas bank, BPH Bank i Deutsche bank.


Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy/Pośrednik Kredytowy
Dealer Samochodowy
tel. 506203558/790382868
e-mail:grzegorz.klimczak@o2.pl
skype: grzegorz.klimczak280783
gg: 1752886
www.kredyty-zagranica.pl
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2016 8:51
Mój dochód netto to 5600 zł. Mam 50 lat.A o kredyt zapytałam ,bo ciekawi mnie czy jest rzeczywiście najtańszy na rynku ? Chwalą ,chwalą ,ale jak jest na prawdę to się pewnie dowiem ,jak ten kredyt wezmę .Dziękuję za oferty .Zostaje mi teraz tylko jedno- podzwonić i wstępnie dopytać.A może Pan podał banki w kolejnosci od najtańszego kredytu ? :)
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

10.3.2016 16:53
Aktualnie DB ma najlepsza oferte, przenijemy każdą , która pojawi sie na rynku, w razie zaintereswania zapraszam do kontaktu.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
Kamil Karpacz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2016 9:13
Danka napisał
Witam .Zostałam zmuszona do zrobienia generalnego remontu mieszkania .Zimą pękła rura w łazience i trzeba było skuć glazurę ,żeby naprawić usterkę .Przy tej wymienie parę innych rzeczy w mieszkaniu.Chciałabym wziąć kredyt na ten cel .Znalazłam właśnie taką ofertę jak w tytule.Chciałabym 20000 na 24 raty.Jak sądzicie ,nie wyjdą mi za duże koszty? Czy to jest rzeczywiście najlepszy obecnie kredyt ? Może ktoś mi podpowie .ile będzie w przybliżeniu wynosiła rata?
Zależy od indywidualnej oferty, wybierz się do banku, albo najlepiej trzech.
Cytuj
Noemi22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2016 9:33
Jestem klientką tego banku i szczerze zastanawiam się nad wzięciem tego kredytu.Jak się zorientowałam juz i po odpowiedzi doradcy - warto.Mam tylko jedno pytanie jakby ktoś mi odpowiedział ,biore pierwszy raz kredyt.Czy w wypadku szybszej spłaty dostane jakąś kare w tym przypadku? Wiem ,ze niekiedy tak jest ,ale nie wiem czy przy takich kredytach.
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

11.3.2016 13:25
Nie ma kary i prowizji w przypadku wczesniejszej spłaty kredytów gotowkowych.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
Odpowiedź