• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt MDM - kalkulator na comperii.Nie za tani m2?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bartosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2016 15:45
Witam .Właśnie przymierzam się do zakupu mieszkania .Ucieszył mnie na comperii ten nowy kalkulator ,ale nie rozumiem jednego - dlaczego tak bardzo jest zaniżona wartość jednego metra.?Już trochę się rozglądałem na rynku .Wiem jaka jest mniej więcej cena na rynku pierwotnym i wtórnym .Czy banki też maja swoje szacunkowe wartości m2 ?Ta cena ,która mi się pojawia jest najniższą z możliwych ,o ile w ogóle nie istniejącą na rynku nieruchomości. .Trochę mnie to wyliczenie przeraziło ,bo jak banki też liczą to ja nie dostanę takiej sumy jaka jest mi potrzebna.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

3.3.2016 17:36
Nie chce mi się godzić na kontakt z doradcą:) Podaj więc wartości, które pojawiły się w kalkulatorze. Ewentualnie opisz swoją sytuację, postaram się pomóc.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
bartosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2016 18:43
O mojej sytuacji powiem tylko tyle ,ze mam wkład własny w wysokości 100000 i zarabiam powyżej 3500 netto ,jestem singlem .Kredyt dostanę na pewno.To co mnie dziwi to ta zanizona cena za m2.Cena za m2
Jak wpisuję cenę wyśrodkowaną w mojej miejscowości 5000zł. to wyskakuje mi taka wiadmośc-

Za wysoka cena za metr kwadratowy nieruchomości. Maksymalna cena za m2 dla aktualnych ustawień to 4649.72 PLN Dlaczego taka niska? Wiem ,że można i na takie trafić,ale w złej dzielnicy albo mieszkanie w starej kamienicy.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

3.3.2016 19:12
Podaj miejscowość, a podam Ci prawidłową cenę m2.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
dario

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2016 8:39
każdy wie doskonale jaka jest aktualna cena m2 w jego miescie .
I co Tu podawać ? Przeciez w tych kalkulatorach muzsi być jakas srednia niby tak jak przy ubezpieczaniu samochodów.Podstawia cene mniej więcej podobną .Ty sie lepiej ciesz ,ze jeszcze w ogóle coś dofinansuja .
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

4.3.2016 10:26
dario napisał
każdy wie doskonale jaka jest aktualna cena m2 w jego miescie .
I co Tu podawać ?

Chodzi o kwotę limitu ceny m2. I tutaj wbrew pozorom wiele osób się myli przy jej określaniu.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2016 11:09
też chcę w tym roku kupić mieszkanie i temat mnie zaciekawil z powodu ceny tego metra2 .Skoro jest podana kwotę limitu ceny m2 , to wyłącznie na jej podstawie zostanie wyliczony i przydzielony kredyt? Limit limitem a ceny i tak sa jakie sa .Pogubiłam sie w tym .Tzn . limit ceny m2 to 4600 a ja i tak muszę zapłacić za metr 5400.I co wtedy?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

4.3.2016 15:12
Mela napisał
też chcę w tym roku kupić mieszkanie i temat mnie zaciekawil z powodu ceny tego metra2 .Skoro jest podana kwotę limitu ceny m2 , to wyłącznie na jej podstawie zostanie wyliczony i przydzielony kredyt? Limit limitem a ceny i tak sa jakie sa .Pogubiłam sie w tym .Tzn . limit ceny m2 to 4600 a ja i tak muszę zapłacić za metr 5400.I co wtedy?


jeżeli myślisz o dopłacie z MDM to jej nie otrzymasz ze względu na zbyt wysoką ceną za 1m2
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
jakub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2016 15:35
No to poczytalem ,policzylem i mnie zatkalo .W stanie deweloperskim znalazlem mieszkanie po 4900 m2 Lublin .Więc jak mi wyskakuje w kalkulatorze mniejsza cena to juz nie dostanę dofinansowania z MDM ? No to wychodzi na to ,ze moge kupic tylko na rynku wtornym i to w stanie złym ? To dla kogo jest to MDM?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

4.3.2016 16:38
Limit dla rynku pierwotnego w Lublinie to 4649,72zł. Przekroczenie tej ceny o choćby 0,01zł oznacza brak dofinansowania.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Odpowiedź