• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt MDM - kalkulator na comperii.Nie za tani m2?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2016 17:58
To wychodzi na to ,że wszędzie jest limit przekroczony .I dla kogo to MDM i gdzie? A może na rynku wtórnym dogadadują się na lewo? Poczytałam i przestałam wierzyć w cały ten MDM.To co oni dofinansowują ? Mieszkania w starym budownictwie ? Bo najwyraź niej nie widze szansy do wykorzystania tego całego mdm w nowym budownictwie .
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

4.3.2016 20:56
Pola mylisz się. Celem MDM nie jest finansowanie drogich mieszkań w najlepszych lokalizacjach. W tej akurat chwili mam w obsłudze więcej wniosków MDM niż standardowych. Klienci nabywają mieszkania zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym. W różnych lokalizacjach. Świadczy to więc o tym, że program ma się dobrze. Świadczyć o tym może również fakt, że środki na ten rok lada moment się skończą.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
natglika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.3.2016 10:25
A ja gdzieś przeczytałam ,że MDM ma się w tym roku definitywnie zakończyć a nie środki.I że ma powstać jakaś nowa pomoc dla kupujących mieszkania. jestem trochę w temacie ,bo w ten sposób chce kupić mieszkanie moja siostra .Wychodzi na to ,ze trzeba szukać mieszkania w danej miejscowości po cenie za m2,jaka wyskakuje w kalkulatorze? Wszyscy o tym wiedzą ? Czy upatrzą mieszkanie ,idą do banku czy nie wiem gdzie, składają papiery i przeżywają rozczarowanie ,bo im wyjdzie ,ze mają na oku mieszkanie z droższym niż przewidziano m2???Dla mnie to jakieś dziwne.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

5.3.2016 10:34
MDM ma dalej trwać zgodnie z założeniami. Zmiana programu zapowiadana jest po wygaśnięciu tego w 2018r.
Wskaźniki i limity dostępne są na stronie BGK. Dość łatwo je sobie sprawdzić.
https://www.bgk.pl/files/public/Pliki/Klienci_indywidualni/MDM/wskaz__niki_i_limity_MdM_I_Q_2016_.pdf
Wypowiedź została zmieniona przez: lzalewski 5.3.2016 10:56
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Michał Traut

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 309 razy

Wyślij wiadomość

6.3.2016 12:10
W różnych miejscowościach jest różna dostępność programu MDM, ze względu właśnie na ceny nieruchomości i limity cenowe. Jeśli nie ma dużej różnicy w cenie to warto po negocjować z deweloperem, a być może znajdzie się jakieś rozwiązanie.

Są deweloperzy, którzy są bardziej elastyczni lub kreatywni niż inni.
Cytuj
Z poważaniem
Niezależny Doradca Finansowy
Michał Traut
T. 662 801 103
E. michal.traut@gmail.com
Michał Traut

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 309 razy

Wyślij wiadomość

6.3.2016 12:10
W różnych miejscowościach jest różna dostępność programu MDM, ze względu właśnie na ceny nieruchomości i limity cenowe. Jeśli nie ma dużej różnicy w cenie to warto po negocjować z deweloperem, a być może znajdzie się jakieś rozwiązanie.

Są deweloperzy, którzy są bardziej elastyczni lub kreatywni niż inni.
Cytuj
Z poważaniem
Niezależny Doradca Finansowy
Michał Traut
T. 662 801 103
E. michal.traut@gmail.com
Michał Traut

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 309 razy

Wyślij wiadomość

6.3.2016 12:10
W różnych miejscowościach jest różna dostępność programu MDM, ze względu właśnie na ceny nieruchomości i limity cenowe. Jeśli nie ma dużej różnicy w cenie to warto po negocjować z deweloperem, a być może znajdzie się jakieś rozwiązanie.

Są deweloperzy, którzy są bardziej elastyczni lub kreatywni niż inni.
Cytuj
Z poważaniem
Niezależny Doradca Finansowy
Michał Traut
T. 662 801 103
E. michal.traut@gmail.com
Michał Traut

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 309 razy

Wyślij wiadomość

6.3.2016 12:10
W różnych miejscowościach jest różna dostępność programu MDM, ze względu właśnie na ceny nieruchomości i limity cenowe. Jeśli nie ma dużej różnicy w cenie to warto po negocjować z deweloperem, a być może znajdzie się jakieś rozwiązanie.

Są deweloperzy, którzy są bardziej elastyczni lub kreatywni niż inni.
Cytuj
Z poważaniem
Niezależny Doradca Finansowy
Michał Traut
T. 662 801 103
E. michal.traut@gmail.com
Michał Traut

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 309 razy

Wyślij wiadomość

6.3.2016 12:10
W różnych miejscowościach jest różna dostępność programu MDM, ze względu właśnie na ceny nieruchomości i limity cenowe. Jeśli nie ma dużej różnicy w cenie to warto po negocjować z deweloperem, a być może znajdzie się jakieś rozwiązanie.

Są deweloperzy, którzy są bardziej elastyczni lub kreatywni niż inni.
Cytuj
Z poważaniem
Niezależny Doradca Finansowy
Michał Traut
T. 662 801 103
E. michal.traut@gmail.com
max

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2016 12:01
To można będzie dalej korzystać z tego programu w tym roku? No ja nie jestem taki pewien ,czy mozna się dogadać z deweloperem .Bo jak to będzie wyglądało ? Ktoś kupi mieszkanie drożej a ja taniej ,bo sie dogadałem z deweloperem ,żeby dostać dofinansowanie z MDM ? A czy MDM jest też na rynku wtórnym ? Tam to się raczej mozna dogadac .
Cytuj
Odpowiedź