• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Raty na allegro-

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Waldemar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2016 15:02
Dzień dobry,
Chciałbym kupić telewizor za 2899 zł na allegro. Chciałbym go zaciągnąć raty - widzę, że na allegro jest taka możliwość. Pytanie, czy nie lepiej zrobić to na kredyt i kupić za gotówkę? Nie chciałbym zostać wmanewrowany w jakieś drogie raty.
Cytuj
bartosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2016 15:29
Jestem w temacie ,bo kupiłem stół na allegro.Rat szybko i wygodnie udzielił mi kredytu bank Alior.Stół kosztował 790 zł.Spłacam w 5 ratach po 171 z groszami.Całkowity koszt pożyczki - 854,90.Jak dla mnie super ,bez wychodzenia z domu.Tylko ,że ja kupiłem stół ,który nie jest dostępny w żadnym sklepie.Na twoim miejscu zrobiłbym rozpatrzenie cenowe na rynku .Sprawdź tez czy nie ma ten model rat w sklepach 0%.Własnie na takie kredyty kupuję zawsze sprzęt rtv i agd.Osobiście odradzam zakup takiego sprzętu na allegro ,jeżeli jest nowy fabrycznie .
Cytuj
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2016 17:17
A ja ze swojego doświadczenia wiem ,że jak sie sprzęt agd albo rtv zepsuje na gwarancji to trzeba samemu transportować na swoj koszt.Nie wiem ,moze sie teraz coś zmieniło na lepsze ,ale 3 lata temu tak właśnie miałam .A ten telewizor to jakas super oferta cenowa?
Cytuj
Izou

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2016 9:42
po co ci kredyt ,jak masz taraz rtv w media markcie na 0% ? nie ma zadnych ukrytuych kosztow ,tylko sie nie daj wciagnac w wykupienie dodatkowaego ubezpieczenia.sprzedawcy to wciskaja ,o pewnie maja od tego jakas premie.a zta gwarancja to prawda ,po okazji kupilem kiedys w necie chlodzarke a potem odwozilem na swoj koszt do rekalamcji .zwrot tez byl na moj koszt.
Cytuj
Odpowiedź