• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Umowa o prace i kredyt hipoteczny .

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
betka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.2.2016 12:50
Hej .Mam pracę na umowę na czas określony ,jest regularnie przedłużona .Moje oszczędności na mieszkanie to 100000.Czy w ogóle jako singielka ,mam 26 lat ,mam szanse na jakikolwiek kredyt hipoteczny dopóki będę zatrudniana na takiej umowie? Interesuje mnie kwota 80000- 60000 zł.
Cytuj
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

29.2.2016 13:12
betka napisał
Hej .Mam pracę na umowę na czas określony ,jest regularnie przedłużona .Moje oszczędności na mieszkanie to 100000.Czy w ogóle jako singielka ,mam 26 lat ,mam szanse na jakikolwiek kredyt hipoteczny dopóki będę zatrudniana na takiej umowie? Interesuje mnie kwota 80000- 60000 zł.

Zatrudnienie na czas określony, przy kolejnych umowach o pracę, nie stanowi przeszkody w ubieganiu się o kredyt hipoteczny. W niektórych bankach może być potrzebna tzw. promesa zatrudnienia czyli oświadczenie pracodawcy że planuje kontynuować z nami zatrudnienie po wygaśnięciu umowy. Bycie singielką, może w niektórych bankach powodować konieczność dodatkowego ubezpieczenia się na życie z cesją polisy na bank.
Jeśli potrzebuje Pani szczegółowych wyliczeń proszę o kontakt.
Wypowiedź została zmieniona przez: Piotr Ożarowski 29.2.2016 13:13
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

29.2.2016 13:53
betka napisał
Hej .Mam pracę na umowę na czas określony ,jest regularnie przedłużona .Moje oszczędności na mieszkanie to 100000.Czy w ogóle jako singielka ,mam 26 lat ,mam szanse na jakikolwiek kredyt hipoteczny dopóki będę zatrudniana na takiej umowie? Interesuje mnie kwota 80000- 60000 zł.
jeśli to umowa o pracę na czas określony to nie powinno być problemu, jeśli cywilno prawna - o dzieło lub zlecenie to już zależy od jak dawna i na jak długo do przodu
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

29.2.2016 14:17
Artur Sarnecki napisał
betka napisał
Hej .Mam pracę na umowę na czas określony ,jest regularnie przedłużona .Moje oszczędności na mieszkanie to 100000.Czy w ogóle jako singielka ,mam 26 lat ,mam szanse na jakikolwiek kredyt hipoteczny dopóki będę zatrudniana na takiej umowie? Interesuje mnie kwota 80000- 60000 zł.
jeśli to umowa o pracę na czas określony to nie powinno być problemu, jeśli cywilno prawna - o dzieło lub zlecenie to już zależy od jak dawna i na jak długo do przodu

Przy umowie o pracę ramy czasowe nie mają znaczenia?
Rzekłbym, że okres obowiązywania umowy w przód ma mniejsze znaczenie przy umowie cywilno-prawnej niż przy umowie o pracę.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

29.2.2016 14:59
lzalewski napisał
Artur Sarnecki napisał
betka napisał
Hej .Mam pracę na umowę na czas określony ,jest regularnie przedłużona .Moje oszczędności na mieszkanie to 100000.Czy w ogóle jako singielka ,mam 26 lat ,mam szanse na jakikolwiek kredyt hipoteczny dopóki będę zatrudniana na takiej umowie? Interesuje mnie kwota 80000- 60000 zł.
jeśli to umowa o pracę na czas określony to nie powinno być problemu, jeśli cywilno prawna - o dzieło lub zlecenie to już zależy od jak dawna i na jak długo do przodu

Przy umowie o pracę ramy czasowe nie mają znaczenia?
Rzekłbym, że okres obowiązywania umowy w przód ma mniejsze znaczenie przy umowie cywilno-prawnej niż przy umowie o pracę.
heh poczepiajmy się troszke:)

mają znaczenie, jeśli pracujesz od tygodnia i umowa jest na miesiąc to będzie ciężko jeśli o to pytasz, a jeśli była już na 6 msc i jest teraz przedłużona na dłużej, np. na rok to już lepiej...
Wypowiedź została zmieniona przez: Artur Sarnecki 29.2.2016 15:01
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

29.2.2016 15:18
Przy umowie na czas określony występuje najczęściej zasada 6 miesięcy wstecz i 6 miesięcy w przód. W części banków występują dodatkowe obostrzenia.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
dominika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.3.2016 8:37
Jestem w podobnej sytuacji,mam 27 lat , większy wkład własny ,ale chciałabym i większy kredyt.Piszą panowie o konieczność dodatkowego ubezpieczenia się na życie z cesją polisy na bank albo innych obostrzeniach .Mnie własnie interesuje ,jak duże w stosunku do zaciągnietej pożyczki sa to kwoty?Czy są proporcjonalne do sumy kredytu?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

1.3.2016 16:50
Nie w każdym banku takie ubezpieczenie występuje. Uważam jednak, że do kredytu hipotecznego warto je posiadać. Jego koszt w zależności od banku to 0,02%-0,06% od salda zadłużenia miesięcznie.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Artur PawlakDinero-Finanse

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 248 razy

Wyślij wiadomość

2.3.2016 8:58
betka napisał
Hej .Mam pracę na umowę na czas określony ,jest regularnie przedłużona .Moje oszczędności na mieszkanie to 100000.Czy w ogóle jako singielka ,mam 26 lat ,mam szanse na jakikolwiek kredyt hipoteczny dopóki będę zatrudniana na takiej umowie? Interesuje mnie kwota 80000- 60000 zł.

Przy tak wysokim wkładzie własnym powinnaś otrzymać kredyt z pocałowaniem ręki. Jeśli nie miałaś znaczących poślizgów w regulowaniu dotychczasowych zobowiązań kredytowych i masz zdolność na kredyt to stan cywilny i umowa o pracę na czas określony nie będą przeszkodą :)
Cytuj
Artur Pawlak

Szukasz kredytu?
tel. 601855592
biuro@dinero-finanse.pl
www.dinero-finanse.pl
Odpowiedź