• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Citi handlowy - kredyt do 10000 ,rrso 0%

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
VanElias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.2.2016 12:22
Witam .Potrzebny jest mi kredyt 10000,wiadomo,że jak na najkorzystniejszych warunkach .Przeczytałem o takim kredycie z karta kredytową ,gdzie spłata na raty kosztuje 20 zł.miesięcznie.Nie za bardzo rozumiem .Czy to chodzi o to ,ze spłatę rozkładam na ile chce rat ,ale przy każdej miesięcznej spłacie dochodzi opłata 20 zł ?Czy całkowity koszt kredytu to te 20 zł. razy ilość rat?
Cytuj
AndrzejZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.3.2016 10:57
I ja mam pytanie odnośnie tego kredytu .Czy tam poza tym dodatkiem 20 zł. do kazdej miesięcznej raty ,na pewno nie ma dodatkowych opłat ,typu ubezpieczenie? A może ktoś wie ,czy karta wydana jest za darmo?
Cytuj
Nick

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2016 9:37
Chyba będzie najprościej jak zadzwonisz na infolinie i zapytasz.A spłata rat wygląda chyba tak jak w każdym banku.Dzieli się kwotę na raty ,dopisują odsetki i spłacasz.Jak dla mnie wygodna forma.Tylko wtedy jak splacasz calości w terminie niczego nie dopisują .
Cytuj
Ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2016 9:48
Odradzam i jeszcze raz odradzam ten bank.Powiem tak - kiedyś ten bank sobie chwaliłam . A teraz odradzam i jeszcze raz odradzam .Opłaty sa bardzo wysokie i praktycznie za wszystko,miałam problemy z zamknięciem konta.A druga sprawa trafiałam za każdym razem na jakiegoś niedouczonego pracownika i mozna się nerwicy nabawić .Poszuykaj w innych bankach a najlepiej dopytaj sie wszystkiego w swoim banku .Maja oferty pewnie dla swoich klientow .
Cytuj
Tomasz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2016 9:50
To chodzi o tę kartę Karta Kredytowa Citi Simplicity?
Cytuj
Odpowiedź