• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Mini ratka PKO - co o niej sądzicie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ewelinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2016 9:53
Dzień dobry.Moja działalność ma niewielkie kłopoty finansowe.Potrzebna mi szybka pożyczka i na dobrych warunkach.Znajomy powiedział mi ,ze ten kredyt z mini ratka jest w porządku.Potrzeba mi 20000 na okres sama nie wiem dokładnie jaki.Chodzi mi o to ,żeby raty nie były zbyt wysokie ,takie max 600 zł.Czy starać się o ta Mini ratkę? Trochę poczytałam ,ale niewiele mi to mówi ,opinie są bardzo rożne jak w przypadku kazdego kredytu i banku.A co Wy byście mi doradzili?
Cytuj
Natalie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2016 10:50
http://www.pkobp.pl/oplaty-i-prowizje/uslugi-dla-osob-fizycznych/czesc-iii-kredyty/dzial-i-kredyty-konsumpcyjne/ przejrzyj
Wypowiedź została zmieniona przez: Natalie 24.2.2016 10:51
Cytuj
Rumcajs

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2016 12:43
A co to za podwpowiedx ? Sam to śledziłem i niewiele wiem .Mnie też interesuje ta mini ratka ,swego czasu tak bardzo reklamowana wszędzie.Ciekawi mnie jak to wygląda w rzeczywistości ? Czy są duże koszty wzięcia takiego kredytu? Czy to prawda ,że raty nie są ustalane na dzień ,tylko każdy sam spłaca dogodnego dnia danego miesiąca?
Cytuj
Natalie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2016 13:03
Taka, ze mozna sobie sprawdzic koszty
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

24.2.2016 13:04
Im bardziej gotówka reklamowana tym droższa. Widzieliście RRSO?

Najlepsze oferty nie wymagają reklamy...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
lucy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2016 14:07
Cześć .Szukam pożyczki.Trochę poczytałam o kredytach i ofertach ,zajrzałam tez na forum .Jak człowiekowi potrzebna jest kasa to po to sa pożyczki i musi pożyczyć ,najczęsciej z banku.Nie kazdy ma odłożona gotówkę .Ale z tego co widze ,to tutaj na forum sa sami bogacze i chyba kredytu w życiu nie mieli.Wszystko odradzacie i jedyna wasza rada to podliczyć koszty.Przecież jak sie bierze kredyt to sa i koszty - każdy głupi to wie.Ale Wy niczego rozsadnie nie doradzicie tylko - koszty ,zły bank.zły kredyt .....To proponuję się nie wymądrzać .
Cytuj
Natalie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2016 14:22
Robert Sierant napisał
Im bardziej gotówka reklamowana tym droższa. Widzieliście RRSO?

Najlepsze oferty nie wymagają reklamy...
Jak widać nikt na to nie zważa...
Cytuj
katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2016 16:54
Natalie napisał
Robert Sierant napisał
Im bardziej gotówka reklamowana tym droższa. Widzieliście RRSO?

Najlepsze oferty nie wymagają reklamy...
Jak widać nikt na to nie zważa...
A Ty sie wypowiadzasz w celu jakim ? Jak widać nie pomagasz tylko wręcz odradzasz jako zła ofertę .Wytłumacz ,dlaczego jest według Ciebie taka zła? Jakoś bank istnieje i klienci te mini ratki biorą .No pewnie według Ciebie w ogóle pożyczki sa bleeee, ale niestety czasami trzeba .Sama jestem zainteresowana mini ratką .Może ktoś coś o niej bliżej wie?
Cytuj
Odpowiedź