• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

konto za zero

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.6.2014 11:20
Powiedzcie mi, ale tak szczerze czy jest tu ktokolwiek kto za konto osobiste nie placi ani zlotowki. Mi już ręce opadają, szukam takiego konta od dawna, i gdy sie w koncu juz a jakies zdecyduje okazuje się, że są oplaty a to za kartę, a to za przelew i tak ciągle. Nie wiem czy szukac dalej czy zalozyc pierwsze lepsze i dac sobie spokoj.
Cytuj
Eliza2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 20:26
ja mam konto w Db i tam jeśli raz w miesiacu wpłyną mi na konto pieniądze i raz w miesiacu wykonam jakąś operacje kartą to naprawdę nie płace za nic. Moze skontaktuj sie z nimi do podpytaj czy coś takiego by Ci odpowiadało, a w jakich bankach szukałaś?
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 20:40
Sama ostatnio szukam czegoś takiego - najbardziej dobijające są gwiazdki. Darmowa karta jeśli wykonasz nią ileś tam płatności na jakąś tam kwotę, brak opłat jeśli są stałe wpływy, bezpłatne przelewy ale pod jakimś tam warunkiem, i bezpłatne wypłaty w bankomatach ale tylko tych trzech na drugim końcu miasta albo w ogóle na drugiej półkuli. Czy doczekamy się kiedyś takiego mixu konta oszczędnościowego z osobistym? :(
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.7.2014 14:09
Kamila Bębenek napisał
Sama ostatnio szukam czegoś takiego - najbardziej dobijające są gwiazdki. Darmowa karta jeśli wykonasz nią ileś tam płatności na jakąś tam kwotę, brak opłat jeśli są stałe wpływy, bezpłatne przelewy ale pod jakimś tam warunkiem, i bezpłatne wypłaty w bankomatach ale tylko tych trzech na drugim końcu miasta albo w ogóle na drugiej półkuli. Czy doczekamy się kiedyś takiego mixu konta oszczędnościowego z osobistym? :(
Własnie doskonaly przyklad to w pko bp konto za zero, ktore nie jest za zero. WYplaty za darmo tylko z bankomatow pko bp.
Cytuj
Presti

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 12:28
W PKO nigdy nie było zupełne zero za zero. Moja znajoma też ma W Deutsche Banku i jest bardzo zadowolona bo spełniając 2 czynności faktycznie ma konto za zero. Pamiętaj że raz w miesiącu dostajesz wypłatę co już jest jednym czynnikiem abyś miał konto za zero. Do tego zapłacisz raz kartą i masz konto za zero. Jak dla mnie to uczciwa umowa.
Cytuj
Mała Mi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 12:55
Posiadam Konto Godne Polecenia w BZ WBK, i mogę powiedzieć, że rzeczywiście jest ono godne polecenia. Oczywiście w tabeli opłat znajdują się jakieś kwoty różne od zera ALE: za kartę miesięcznej opłaty nie ma, zwyczajne przelewy są bezpłatne, jest kilka bankomatów z których można wypłacać bezpłatnie, za brak wpływów w danym miesiącu również mi nie potrącają.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 11:49
Założyłam w Meritum, ma byc za darmo. Jak nie bedzie to zamkne, ale jak na razie nie widzę zeby było cokolwiek trzeba płacić. No jak jakieś specjalne wydruki bede chciala to pewnie zapłacę, ale taka stala obsługa bezpłatna. I to mi sie podoba.
Cytuj
dama KIER

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 21:54
Ja niestety płacę za konto osobiste, a w sumie to za kartę do niego 7 zł miesięcznie. Wolę nie sprawdzać czy biorą mi pieniądze za samo prowadzenie konta. Chyba teraz jest reklama o koncie za zero w Alior Banku. Czy ktoś może się wypowiedzieć na jego temat? To jest za zero na zawsze czy na jakiś czas?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.7.2014 9:32
dama KIER napisał
Ja niestety płacę za konto osobiste, a w sumie to za kartę do niego 7 zł miesięcznie. Wolę nie sprawdzać czy biorą mi pieniądze za samo prowadzenie konta. Chyba teraz jest reklama o koncie za zero w Alior Banku. Czy ktoś może się wypowiedzieć na jego temat? To jest za zero na zawsze czy na jakiś czas?
Za zero na 5 lat, a potem sa jakies oplaty, ale przez te 5 lat to moze sie duzo zmienic, wiec konto chyba jest niezle.
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 15:08
Nie ma nic za darmo, założę się, ze nawet za to konto będzie trzeba w którymś momencie zapłacić.
Cytuj
Odpowiedź