• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

konto za zero

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 10:40
Polecam CI konto w Gettinie mam konto w Gettin Online i nie płacę za nic. Ani za przelew, ani za prowadzenie ani za wypłaty z wszystkich bankomatów. Jeżeli jeszcze takiego nie znalazłaś to weź to pod uwagę:)
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 21:17
jagoda napisał
Założyłam w Meritum, ma byc za darmo. Jak nie bedzie to zamkne, ale jak na razie nie widzę zeby było cokolwiek trzeba płacić. No jak jakieś specjalne wydruki bede chciala to pewnie zapłacę, ale taka stala obsługa bezpłatna. I to mi sie podoba.
kurczę, jakby tak było, to może się poświęcę i przejdę się do tego banku. Coraz więcej o nim słychać, mimo że jeszcze niedawno ich logo wydawało mi się kompletnie obce. A co z wypłatami z bankomatów? Jakieś ograniczenia?
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 14:44
Może Cię zaskoczę ale ja mam konto całkowicie za zero, wszystkie bankomaty w Polsce i dodatkowo nic nie płacę za przelewy. Mam konto w Gettin Online więc polecam Ci z całego serca.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 11:07
Presti napisał
W PKO nigdy nie było zupełne zero za zero. Moja znajoma też ma W Deutsche Banku i jest bardzo zadowolona bo spełniając 2 czynności faktycznie ma konto za zero. Pamiętaj że raz w miesiącu dostajesz wypłatę co już jest jednym czynnikiem abyś miał konto za zero. Do tego zapłacisz raz kartą i masz konto za zero. Jak dla mnie to uczciwa umowa.


Masz rację PKO to chyba jeden z najdroższych banków. Moi rodzice mają tam konto i płci się absolutnie za wszystko nawet za tą kartkę z kodami. Tragedia.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 15:06
My teraz założyliśmy z mężem konto w MeritumBank i mamy za zero.Ostatnio własnie sporo czytaliśmy na ten temat i sporo banków ma właśnie konto za zero ale trzeba spełniać różne warunki niestety
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.9.2014 14:29
konto za zero w pko nie jest za zero, platne sa bankomaty oprocz pko bp. Uwazajcie na to.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 8:40
na tym forum pko bp i pocztowy ma sporo przeciwników :)
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 11:04
Tak jak myslalam, praktycznie nie ma takich konta za zupelne zero, zawsze przydarzy sie jakaś oplata, niespodziewana, ktora wynika z regulaminu, a której dowiadujemy sie później.
Cytuj
Odpowiedź