• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Chwilówka jest rzeczywiście za darmo?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bertele

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.2.2016 14:02
Trochę na tym forum o chwilówkach jest .Reklama tej formy pożyczek zalewa nas wszędzie.Kuszą brakiem opłat za pierwszą pożyczką .A mnie ciekawi jedno- czy rzeczywiście chwilówka za darmo jest za darmo? Czy nie ma tam jakichś ukrytych kosztów?Np. w monitach o zbliżającym się terminie pierwszej płatności albo przy złożeniu wniosku przygotowawczego?Przecież firma pożyczkowa zarabia na udzielaniu pożyczek .Na darmowych - przecież nie zarabia.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

12.2.2016 16:56
Na darmowych nie zarabia, ale większość nie jest spłacana (w czasie okresu "próbnego") tylko przedłużana co naprawdę słono kosztuje.

Wejdź na stronę danej firmy i zapoznaj się z dokumentami dot. danej pożyczki.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
milowicz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.2.2016 15:29
Jak oddasz w terminie to chyba za darmo ? Ale mi sie wydaje ,ze to wszystko działa na zasadzie tych odsetek od niesplacania.W sumie biorą te chwilówki bez zdolności kredytowej albo bezrobotni i potem co?Raz spłacą a za drugim razem nie maja z czego.Jakieś tam kary są wielkie ,kara wynika z kary ,odsetki szaleją i człowiek popłynął.A ciekawi mnie inna rzecz.A jak ktoś nie spłaca ,bo nie jest w stanie spłacić ,a te odsetki bija latami to jak to się wszystko kończy?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

13.2.2016 16:52
Jest kilka firm, które udzielają pierwszej pożyczki za darmo. Np. VIVUS. Warunek, że spłacisz w terminie. Jesli będziesz chciał przedłużyć na kolejny miesiąc musisz już zapłacić za przedłużenie.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

13.2.2016 20:08
chwilówka ok, darmowa ok ale tylko jeśli wiesz że całą ją zaraz spłacisz a nie na zasadzie ratowania się tym bo już rat nie spłacasz albo "jakoś to będzie"
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
rechotka

Niezarejestrowani

14.2.2016 12:13
ja w ogóle wychodzę z złożenia, że chwilówki to chyba najgorsze rozwiązanie z możliwych, bo skoro ktoś potrzebuje pieniędzy to na pewno nie na miesiąc a na dłużej, nie wierzę w darmowe chwilówki, ja wolę wziąć kredyt w banku na jasnych zasadach, gdzie wiem jaką ratę będę płacić z góry.
Cytuj
jakub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.2.2016 16:46
Pewnie ze jest za darmo ,jak w terminie oddasz.Ale jak nie to sie dopiero zaczynaja schody i kwota tak rosnie ze przerasta możliwosci nie jednego.Mam kolege co w tym siedzi po uszy.Zachcialo mu sie szybkiej kasy.
Cytuj
mewka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.2.2016 8:22
Zasada jest bardzo prosta, jesli spłacasz terminowo nie ma najmniejszego problemu, bo splacisz niewiele wiecej niz pozyczyles, a co najwazniejsze wiesz od poczatku o kosztach, schody zaczynaja się jesli jest chociazby jeden dzień zwloki.
Cytuj
Danielewiczowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.2.2016 11:00
Nie dziwię się ludziom, którzy korzystają z takich ofert. Dziwie się tym , którzy po prostu tego terminowo nie spłacają.
Cytuj
IwonaBe

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2016 12:53
Możemy sie dziwić, ale jak już sa w takiej sytuacji to to i tak niewieele pomoze, oni pewnie też się dziwia jak im komornik do drzwi stuka.
Cytuj
Odpowiedź