• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Prowident

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
leo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 11:19
Mignęła mi taka reklama w TV ,że można wziąć 1200 zł i samemu ustala się 3 raty.A może ktoś brał tam pożyczkę ? Czy to też taka chwilówka? Czy w Prowidencie tez są jakieś dodatkowe ukryte koszty ? Nigdy nie korzystalem z takiej formy pożyczania A teraz jestem zmuszony ,bezrobotnym zostałem i żaden bank mim nie da.
Cytuj
Gniewomir

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 11:38
Provident to Provident, firma pozyczkowa z rozwiniętym działem windykacji. Jak chcesz to ryzykuj, ale na tym forum wszyscy Ci będa odradzać. I dobrze! :)
Cytuj
Panuran

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 11:41
Skąd ta pewność ,że wszyscy?;) Ja tam w zadne chwilówki bym nie wchodzil ,wiadomo lichwa .Co ma zrobić jednak człowiek co jest zmuszopny pozyczyć a nie ma od kogo? Ty leo weź sie zastnow dobrze,jesteś bezrobotny ,moze ci ta kasa pożyczona wcale nie jest tak pilnie potrzebna?
Cytuj
Rupi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 11:58
Też widziałem ta reklame .Tam jest 1000 zł na 3 miesiące. kosztuje .Dostajesz 1000- oddajesz 1200.Ja ci odradzam .Oni i tak maja ukryte swoje koszty i to bardzo duże w momencie nie spłacania w terminie.A poczytaj trochę w necie czy nawet na tym forum .Ja wolałbym się obyć niż pożyczac chwilówkę .Noga może sie powinąc i co wtedy? Zaplączesz sie w te spłaty bez końca.
Cytuj
Gufi

Niezarejestrowani

11.2.2016 12:11
Moze wez jakas pozyczke, gdzie masz pierwsza za darmo. Jak masz pewnosc spłaty. Ale Prowident to generlanie nie za dobry pomysl. Jeszcze pamietam jak kiedys mieli system, z eosobiscie odbierali pieniadze, moj sasiad mial ich na karku prawie codziennie.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 13:00
Gufi napisał
Moze wez jakas pozyczke, gdzie masz pierwsza za darmo. Jak masz pewnosc spłaty. Ale Prowident to generlanie nie za dobry pomysl. Jeszcze pamietam jak kiedys mieli system, z eosobiscie odbierali pieniadze, moj sasiad mial ich na karku prawie codziennie.
Ale jak nie spłaci w terminie to koszty będa na prawdę wysokie. To prawda, ze na tym forum odradza sie chwilówki itd., i to jest akurat dobre, bo może się ludzie zastanowią.
Cytuj
Francis

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 13:47
Mam w rodzinie osobę która ze względu na brak zdolności kredytowej w tradycyjnych bankach (wpisany został kiedyś do BIK czy innego rejestru), teraz musi korzystać z chwilówek.
Wiecie jak działa Provident? Że oni osobiście przywożą pieniądze. Po spłatę pożyczki też osobiście przyjeżdżają :)
Myślicie, że robią to za darmo? Wszystko na koszt kredytobiorców.
Cytuj
Piotrek

Niezarejestrowani

11.2.2016 14:12
Nie ma cudów,niestety. Swoją drogą muszą mieć wiernych klientów skoro tyle lat na rynku się trzymają.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 21:00
Piotrek napisał
Nie ma cudów,niestety. Swoją drogą muszą mieć wiernych klientów skoro tyle lat na rynku się trzymają.


myślę że akurat klienci rzadko narzekają na ta firmę, kasę dostają do domu, z ratą mogą się mniej więcej dogadać i dostają tam chociaż gdzie indziej odmawiali... ogólnie jeśli ktoś nie płaci to narzeka, i tak wszędzie
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
candyq

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.2.2016 9:15
Jeżeli taki nagły zastrzyk kasy jest potrzebny a nie ma skąd człowiek wziąć to chwilówka w providencie jest ok.,pewnie w innych chwilówkach też .Sam korzystałem ze trzy razy ,ale oddałem jak należy w terminie.Po co brać pieniądze ,żeby potem ich nie oddać >? takiego myślenia to ja w życiu nie zrozumiem .
Cytuj
Odpowiedź