• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt na wakacje

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.6.2014 14:11
Teraz gorący temat, to zapytam czy znalazł ktoś jakiś kredyt na wakacje? Niby mam odlozone troche gotowki, ale przydałoby się dodatkowe wsparcie. Gdybyscie mieli na oku jakis dosc tani kredyt to prosze o wskazówki.
Cytuj
Vitalena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 18:56
Z tego co teraz widziałam w reklamach to praktycznie każdy bank ma w ofercie kredyt na wakacje. Chyba taką konkretną reklamę miał milenium ale nie jestem pewna. Moze jak byś popytała we własnym banku dostałabyś korzystniejszą oferę.
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 21:46
Ja słyszalem, że bardzo dobrą ofertę kredytu na wakacje ma Plus Bank, a przynajmniej sąsiadka wzięła tam kredyt i była zachwycona po rozmowie z przedstawicielem banku, podobno bardzo korzystny, brała kredyt do 5 tys.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 10:11
Zapraszamy do zapoznania sie z naszym raportem dotyczacym kredytów na cele wakacyjne. proponujemy korzystać ze standardowych ofert jeśli chodzi o kredyty na wakacje, ponieważ banki często korzystając z okazji podwyższają koszty pożyczek gotówkowych z przeznaczeniem na ten cel.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
predator772

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 10:46
Podobno teraz w miarę tani kredyt na wakacje jest w Banku Pocztowym i we wspomnianym wyżej Plus Banku. Jak pisze w artykule przytoczonym przez panią ekspert, w sezonie takie kredyty drożeją, wiadomo, jest popyt, ceny idą w górę.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 14:40
Nie wiem po co brać kredyt na wakacje skoro nie masz pieniędzy nie jedziesz. Przecież ten kredyt będziesz musiał kiedyś spłacić prawda? I co wtedy zrobisz? weźmiesz kolejny na spłatę? Bez sensu.
Cytuj
Daro

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:18
Ja nie rozumiem ludzi, którzy chcą brać kredyt po to zeby pojechać na wakacje. Co to za radość , pobawić sie gdzieś przez tydzień, a później rok to wszystko spłacać. Przecież to bezsensu.
Cytuj
rebellious

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 12:33
Daro napisał
Ja nie rozumiem ludzi, którzy chcą brać kredyt po to zeby pojechać na wakacje. Co to za radość , pobawić sie gdzieś przez tydzień, a później rok to wszystko spłacać. Przecież to bezsensu.
dokładnie tak samo uważam, wolałabym pojechać na weekend gdzieś blisko za bardzo niską kwotę niż wydawać masę nie mojej kasy i spłacać to później przez długi czas. chociaż rozumiem - posiadać gotówkę i brać kredyt w celu zabezpieczenia, żeby coś zostało na wszelki wypadek.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.8.2014 13:52
JUz sie czepiacie, moze ktos np. ma pewnosc ze dostanie jakas premie za miesiac, dwa to teraz sobie pojedzie na wakacje na kredyt i niebawem splaci. Wszystko widzicie w czarno-biaych barwach. A sytuacje w zyciu bywaja rozne.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 11:05
Ja nie biorą kredytów na wakacje. Jeżeli masz odłożoną gotówkę to wykorzystaj ją na wyjazd, a nie bierz kredytu. Przecież będziesz musiała go spłacić. Prędzej przy później. A wakacje to tylko dwa tygodnie w ciągu całego roku. Nie warto z tego tytułu być uwiązanym przez kolejny rok do kredytu.
Cytuj
Odpowiedź