• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyty Wonga.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
paweł

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.2.2016 13:39
Potrzebny mi jest szybki zastrzyk gotówki(2000 zł.).Tyle jest obecnie reklam Wongi a ja nie znam nikogo ,kto by z niej korzystał.Czy podpowie mi ktoś ,jak wyglądają formalności? Co trzeba przygotować do umowy? Czy rzeczywiście procent jest tak nieduży jak w reklamie?Ile może wziąć kredytobiorca pierwszy raz?
Cytuj
Lucjando

Niezarejestrowani

8.2.2016 15:30
Powiem CI jedno, moj brat mial pozyczke w Wonga i słabo mu szlo ze spłacaniem, windykacje maja straszna. Na prawde.
Cytuj
aleksanderS

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.2.2016 15:35
Ja skorzystałem i mogę powiedzieć tylko tyle ,że to wszystko ładnie tylko w reklamie wygląda.Musiałem błyskawicznie pożyczyć 2000.Wonga pożyczyła na 12 rat.Mogłem wziąć na mniej .Prowizja wysoka -ponad 900 zł.Spłacam .Co powiedzieć ? Muszą z czegoś takie firmy pożyczkowe żyć .
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

8.2.2016 19:16
Jeśli już musisz wziąć pożyczkę tylko na m-c, to skorzystaj z VIVUSA, 1 pożyczka do 2000 bez kosztów.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Trylion

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.2.2016 21:02
Bo pewnie nie wiesz ,ale w Wonga po raz pierwszy dwóch tysięcy nie weźmiesz na miesiąc ,ale na przynajmniej dwa .Wtedy masz dwie raty i prowizję ponad 400 zł. Wiem bo wydzwaniałem po tych chwilówkach miesiąc temu.W końcu pożyczyła mi siostra ;)
Cytuj
liczka

Niezarejestrowani

8.2.2016 21:40
no można się tego było spodziewać po chwilówkach, przecież to nie są instytucje charytatywne, dlatego z przymrużeniem oka czytam opinie osób któe polecają chwilówki, rzeczywisćie lepiej już poszukać oferty w normalnym banku, na pewno nie zapłacimy tak wysokich odsetek.
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

9.2.2016 9:40
Jak już zostało wyżej powiedziane, przy założeniu że wyrobisz się w miesiąc można się zastanawiać nad Vivus.pl
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

9.2.2016 9:47
Unikajcie chwilówek, wystarczy poczytać opinie osób, które pożyczyły i nie mają teraz jak spłacić...

ps
widziałem ostatnio taki obrazek w sieci:
siedzi trzech facetów przy stole, jeden polewa drugiemu i mówi do trzeciego "wziął kredyt chwilówkę a spłaca go już piąty rok"
+ podpis
"w życiu piękne są tylko chwile" ;-D

miejcie to na uwadze, dla wielu osób to nie jest śmieszne tylko to smutna rzeczywistość...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
ramzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2016 9:55
Podpisuję się pod tym co mówi doradca obiema rękami.Ja byłem świadkiem ,jak mój kolega swego czasu wziął taka chwilówkę .W czymś sie opóźnił i poszła lawina dodatkow od zwłoki.A jak myślicie ? z czego oni żyją ,właściciele tych lichwiarskich pożyczek?
Cytuj
IwonaBe

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2016 10:11
Jesli masz pewność, że spłacisz w wyznaczonym terminie to ok., są pozyczki za które nie zapłacisz ani grosza. Ale pamiętaj, że to interes i o to własnie chodzi żebyś nie zdążył spłacić w terminie i firma mogła zarobić.
Cytuj
Odpowiedź