• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyty Wonga.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
stefan22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2016 16:16
Moim zdaniem jak ktoś potrzebuje szybko gotówki to może skorzystać z taniej oferty jak np ta https://kredytw10minut.pl przecież chwilówki online po to są prawda?
Z kredytem w banku nie jest tak łatwo.
Cytuj
gwiazda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2016 17:02
A własnie ,że teraz w niektórych bankach jest tez tak łatwo i szybko. Mozna miec np. kartę kredytową za 0% i z niej pożyczyć ten 1000 zł i oddać w ciągu 50 dni.To nawet 10 min. nie trzeba.W życiu nie pożyczałabym na takie wielkie odsetki jak w chwilowkach .Z tą spłatą w terminie wszystko może sie zdarzyć i po co pchać sie w długi bez końca na własne życzenie?
Cytuj
oewonga

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.4.2016 18:59
Witam! Pożyczka nie zawsze musi oznaczać kłopoty, wystarczy spłacić ją w terminie. Jako przedstawiciel wonga.com pragnę zachęcić wszystkich zainteresowanych pożyczką do zapoznania się z naszą ofertą. Pożyczając w wonga.com zyskuje się pewność sprawdzonej oferty, bez żadnych ukrytych kosztów. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę w wonga.com należy przygotować: numer swojego konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. Dodam, że decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=comperia.

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Cytuj
oewonga

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.3.2017 18:02
nastor napisał
Ja tam się normalnie dogadałem na czacie, wystarczy trochę umiejętności czytania ze zrozumieniem. A co do meritum - Wonga jest w porządku.Pożyczyłam 200 zł, po dwóch tygodniach oddałam 210. Wszystko zgodnie z umową.

nastor napisał
Ja tam się normalnie dogadałem na czacie, wystarczy trochę umiejętności czytania ze zrozumieniem. A co do meritum - Wonga jest w porządku.Pożyczyłam 200 zł, po dwóch tygodniach oddałam 210. Wszystko zgodnie z umową.



Witam! Nastor, dziękuję za skorzystanie z oferty naszej pożyczki. W wonga.com mamy właśnie standardową pożyczkę do 60 dni (z której skorzystałeś), a jej maksymalna kwota wynosi 1500 zł, a koszt to tylko 10 zł (pierwsza pożyczka). Mamy także pożyczkę ratalną - do 3000 zł, którą można spłacić w 12 miesięcznych ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.pl. Podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w Biurze informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=comperia.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Cytuj
dogger

Niezarejestrowani

7.3.2017 12:42
Tu lista dobrych pożyczek: http://twojapozyczka24h.pl/25127
Cytuj
Kalkulator Kredytowy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2017 14:53
Polecamy bezpłatny kalkulator wszystkie oferty z wyszczególnionymi procentami http://pozyczkiexpres.pl/chwilowki/
Cytuj
Cesene

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2017 12:31
Wszystko to pokazuje, że jednak lepiej jest się uczyć na błędach czyichś, a nie swoich. Bez pewności, że uda nam się spłacić sprawnie chwilówkę lepiej nie ryzykować.
Cytuj
kulekai333

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.3.2017 10:53
Profesjonalna Kancelaria z doświadczeniem odzyska Twoje pieniadze z polisolokat czyli polis na życie z funduszem kapitałowym wraz z odsetkami które miały być dla Ciebie zabezpieczeniem na przyszłość a stały się pożywką dla chciwych pośredników.
Jeżeli TY bądź ktoś z twojej rodziny lub znajomych stracił pieniądze na opłacie likwidacyjnej lub chce zrezygnować z polisy może je odzyskać!!!

Skandia, Aegon, OpenLife, Generali, AXA, AVIVA, TU Europa, Warta, Uniqa, PKO Ubezpieczenia (dawniej Nordea), PZU, Ergo Hestia, MetLife, Allianz, Nationale Nederlanden (dawniej ING), Compensa, Pramerica.

Jeżeli miałeś produkt z wyżej wymienionych firm padłeś ofiarą nieuczciwej sprzedaży lub zostałeś po prostu oszukany napisz na: odpolisowani@gmail.com podaj swoje dane kontaktowe a my skontaktujemy się z Tobą lub wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny pod tym adresem:
https://goo.gl/forms/nwJorfFGSaVv7biC2
Nie ma dla nas znaczenia czy polisolokata została zamknięta czy też dalej wpłacane są na nią środki pieniężne. Nie pobieramy opłat wstępnych, działamy na terenie całej Polski.

Aby nie być gołosłownym na podanego przez osobę zainteresowaną maila prześlemy skan wyroku sądowego przeciwko jednemu z najbardziej rozpoznawalnych ubezpieczycieli na rynku.
Pozew zbiorowy niesie za sobą duże ryzyko. Przykładowo na 100 osób, wystarczy żeby jedna nie miała kompletu dokumentów, a cała sprawa odkłada się w czasie,
co z kolei powoduje, że sprawa przeciąga się nawet do kilku lat. Pozew indywidualny, który Państwu proponujemy, jest tego przeciwieństwem. Sprawa trwa 3-6 miesięcy, a ryzyko ponosi Kancelaria.
Cytuj
Sławomir More

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.4.2017 17:55
Jak można komuś polecić chilówkę na 2000zł spłaci ja w 1 miesiąc??
A nawet jak mu się uda to co zrobi dalej??Pożyczy znowu??
Ofiarami takich super doradców sa tysiące polaków wpisani w bazach dłuzników lub meczący się z windykacją a nawet z komornikiem już.

Jak można polecać chwilówkę na tak wysoka kwotę?? W polskich realiach zarobkowych
Cytuj
arturo

Niezarejestrowani

27.4.2017 0:45
Jakie są warunki do spełnienia przy opcji tej pożyczki ratalnej?
Cytuj
Odpowiedź