• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Chwilówka

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
winka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.2.2016 10:20
A myślałam ,że nigdy z tej lichwiarskiej sprawy nie skorzystam .Ratunku!Potrzebuję chwilówki z jak najmniejszym oprocentowaniem .Tutaj znalazłam ofertę FERRATUM bank i siadłam z wrazenia. Za 1500 zł na dwa miesiące mam oddać 2300.Gdzieś jest taniej ? Może ktoś korzystał i coś konkretnie podpowie? Od razu dodam ,ze nie mam od kogo pożyczyć prywatnie.
Cytuj
adr-mich

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.2.2016 10:37
Z mojej strony mogę dać Ci namiar na gotówkę od ręki: mini-credit.pl W sumie wszystko nawet możesz załatwić przez internet co bardzo ułatwia sprawę w takich trudniejszych sytuacjach.Chyba grunt Ci sie pali pod nogami;) Mogłaś to wszystko napisac w jednym wątku.
Cytuj
IWalc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.2.2016 11:56
A nie lepiej czasami znaleźć jakąś dorywczą pracę ?A może trzeba nauczyć się skromniej żyć i coś tam systematycznie odłożyc ? Szczególnie jak chodzi o tak nie wielkie kwoty.
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

6.2.2016 14:49
Wiadomo, że lepiej się w to nie pakować. Jeśli byłabyś w stanie oddać w ciągu 30 dni to na Vivus.plmożesz wziąć pierwszą pożyczkę do 1600 i spłacić ją bez odsetek i dodatkowych opłat.
Cytuj
NannaA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.2.2016 14:58
Najgorzej wpaść w ta spiralę długów i potem kredyt spłacać drugim .A pewna jesteś ,że oddasz w terminie? To weź przede wszystkim pod uwagę .
Cytuj
Odpowiedź