• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt konsolidacyjny

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
krystin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.2.2016 16:57
Mam dwa kredyty - 10000 w Alior banku i 14000 w BZ WBK .Zsumowane raty to ok. 20000.Moje dochody to 3500.Dochodzą nieprzewidziane wydatki,opłaty i zostaje mi niewiele.Coraz częściej myślę o kredycie konsolidacyjnym .Znajomy ostatnio powiedział mi ,że odradza.
Że oddłużanie w postaci brania kolejnych kredytów to nic innego jak zwiększanie zadłużenia .Czy tez tak uważacie? czy lepiej się trochę przemęczyć i mieć te kredyty z głowy? Czy kredyt konsolidacyjny to bardzo duży koszt?
Cytuj
krystin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.2.2016 17:05
Pomyłka - 2000 . Dodam jeszcze ,że jestem kawalerem i mieszkam z kolegami w wynajętym mieszkaniu.
Cytuj
emotwicka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.2.2016 18:58
Słyszałam ,że Alior bank ma najtańsze kredyty konsolidacyjne .Może skorzystaj wstępnie z wyszukiwarki? Jest tutaj na stronie comperii.Przyznaje ,że kilka razy z niej korzystałam i jestem bardzo zadowolna .Z tym zadłużaniem Twój kolega tez ma trochę racji. Przecież będziesz ponosił dodatkowe koszty. Wszystko zależy od Twojego osobistego podejścia.
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

3.2.2016 21:19
Alior ma bardzo słabą ofertę. Zdecydowanie można znaleźć lepszą. Czy podany dochód jest netto czy brutto ? Jakie są aktualne warunki kredytów, na jaki okres były zawarte ?? Czy wszystko spłacane jest terminowo ??
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
krystin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 13:51
To są moje dochody netto.Kredyt w Alior kończę w czerwcu a ten drugi w pażdzierniku.Wszystko spłacam terminowo.Jestem dalej niż bliżej.Ale jak to w życiu coś tam się zdarza potrzebna większa gotówka i robi się krucho. Z jednej strony chciałbym jak najszybciej to spłacić a z drugiej mam już trochę tych ograniczeń finansowych dosyć .Już sie wstępnie orientowałem na temat tej konsolidacji,ale nie za bardzo jestem przekonany ... Co radzicie ? A może jakiś konkretny bank ? Żebym się nie wrąbał w większe zobowiązanie.
Cytuj
natglika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 14:14
Ja na Twoim miejscu bym wytrzymała. Fakt ,że czasami kasy brakuje ,ale coś za coś .Jak dałeś radę spłacać to wszystko do tej pory i jest raczej z górki .Sam pomyśl - niewiele Ci zostało już luty.Potem będziesz spokojnie żył bez obciążeń .Przecież jeden Ci już w czerwcu kończy .Po co Ci jakieś dodatkowe koszty? Raczej kredyt konsolidacyjny też kosztuje.Ciekawe ile wynoszą jego ubezpieczenia ,odsetki i pewnie coś jeszcze.?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 14:37
jakie masz kwoty do spłaty i rrso na umowach?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 15:46
krystin nie pomożemy jeżeli nie podasz nam wszystkich danych, piszesz ze kończysz w tym roku spłacanie , to na jaki okres były zawarte te kredyty ze rata ich wynosi 2000 zł ??
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
jagna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 16:51
Witam wszystkim.
Nie mam opoźnień w spłacie kredytów,ale ... nie podoba mi się sytuacja w której się znalazłam.Mam dwa kredyty- 10600 /od października 2014- pażdziernika 2016/ i drugi -15500 /kwiecień 2015- kwiecień 2017/.Oprócz tego mam debet w wysokosci 10000.Moje zarobki to ok. 6000 netto.Miałam wypadek losowy i w ten sposób wykorzystałam i debet.Sytuacja wygląda tak ,że jak wpływa mi pensja to pokryje prawie w tej chwili debet ,ale wydatki i raty kredytów znacząco go co miesiąc uszczuplają. Zastanawiam się nad konsolidację.Trochę mnie ta sytuacja przerosła.Jak dotychczas nie mogłam znacząco uszczuplić moich comiesięcznych wydatków,chociaż je staram się ograniczać.Co mi radzicie? Wziąć konsolidacyjny? Czy powoli pospłacać te kredyty a potem debet?
Cytuj
max

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 17:04
Konsolidacja i mnie interesuje.Ale zaciekawiło mnie tutaj coś innego jeszcze.Co to jest rrso? Tak serio pierwszy raz o tym słyszę .Czy to dotyczy każdego kredytu? Czy to jest jakiś ukryty kruczek prawny? A może jakaś opłata?
Cytuj
Odpowiedź