• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt konsolidacyjny

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jagna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.2.2016 17:01
Marcin Iwanejko napisał
A dlaczego twierdzisz że się nie spłaca całego ? Użytkownik nie napisał czy debet ma aktualny, czy wypowiedziany. Warunki fakt można obliczyć, ale jagna nie podaje czego oczekuje. Teraz pisze ze BZWBK ma słabą ofertę , teraz widzę Raiffeisen . Wystarczy napisać wszystkie informacje i oferty pojawią się tutaj na forum.
Debet mam odnawialny i moge go spłacać do kiedy chcę .Rata pierwsza do października -546 zł, rata druga-634 do kwietnia 2017 Z debetu wykorzystane 9000.
Cytuj
jagna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.2.2016 17:04
I prosze mi przytyków nie robić .Dziwne ?,że po wstępnej symulacji w BZWBK nie podoba mi się czas kredytowania i za duże raty? Przecież szukam ,gdzie jest taniej.a Pan raczej mi nie pomaga.
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

7.2.2016 16:46
Masz 1100 złotych rat miesięcznie , plus debet, który możesz nadpłacać. Zarabiasz 6000 miesięcznie netto, jakiej miesięcznie raty oczekujesz ??
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

7.2.2016 17:33
Jeśli ktoś szuka konsolidacji niech po prostu napisze jakie ma kwoty do spłat, raty, jak spłaca i jakie są dochody...

potem możemy coś pomóc... obciążenia nie wydaję się jakoś duże w tym wypadku ale jeśli chcesz zrobić konsolidację to tanie oferty będzie miał raiffeisen i pocztowy i tam najpierw warto by sprawdzić.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

7.2.2016 17:34
Jeśli ktoś szuka konsolidacji niech po prostu napisze jakie ma kwoty do spłat, raty, jak spłaca i jakie są dochody...

potem możemy coś pomóc... obciążenia nie wydaję się jakoś duże w tym wypadku ale jeśli chcesz zrobić konsolidację to tanie oferty będzie miał raiffeisen i pocztowy i tam najpierw warto by sprawdzić.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
cybulak

Niezarejestrowani

7.2.2016 18:07
autorka tematu już w pierwszym poście określiwa wyokość obciążenia i swoje dochody. Według mnie nie powinnaś mieć problemów z kredytem bo tak jak piszesz zależy CI na konsolidacji aktualnych kredytó a nie wzięcia kolejnego, a to zasadnicza różnica.
Cytuj
leo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.2.2016 9:03
Jagna chyba musisz mieć duże wydatki /mieszkanie wynajęte?/,że ciężko Ci spłacić ?Ja na Twoim miejscu spłacałbym według harmonogramu.
Cytuj
Kajko

Niezarejestrowani

8.2.2016 15:29
O konsolidacje wbrew pozoru nie jest tak łatwo jakby sie wydawało, szczególnie jesli sie to robi w innym banku niz ma się kredyty. A co ważniejsze nie zawsze jest to opłacalne.
Cytuj
maria

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.2.2016 15:48
A ja na miejscy Jagny nie brałabym żadnego konsolidacyjnego.Byłam w podobnej sytuacji kiedyś i tez zastanawiałam się na tym .Dochody ma duże ,z debetem nikt jej nie goni ,pierwszy kredyt się kończy.Zgadzam się ,że nowy kredyt to nowe dodatkowe koszty.Może lepiej zrezygnować z czegoś na koszt spłaty?
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

8.2.2016 15:55
Kajko napisał
O konsolidacje wbrew pozoru nie jest tak łatwo jakby sie wydawało, szczególnie jesli sie to robi w innym banku niz ma się kredyty. A co ważniejsze nie zawsze jest to opłacalne.


Jest o wiele łatwiej , a Ty piszesz niestety bzdury, banki zdecydowanie lepiej podchodzą do konsolidacji kredytów niż do kredytów na cel dowolny. Nie ma znaczenia, czy bierzemy u siebie czy w innym banku.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
Odpowiedź