• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Raty na allegro

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jul-tet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.2.2016 16:34
Czy ktoś korzystał z takiego zakupu? Jakie dane trzeba mieć i jakie dokumenty? Czy tam również jest weryfikacja ? Nigdy nie robiłam takich zakupów ,a chciałabym kupić stół z krzesłami .Boję się ,że mnie coś źle przekieruje .Czy to jest bezpieczne?
Cytuj
LenaEl

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 10:08
To jest normalny kredyt przez internet, chyba przed zredit agricole. Normalnie placisz raty i odsetki, czasem sa promocje, ze te kredyty sa 0 proc.
Cytuj
karol44

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.2.2016 11:42
Nie masz się czego bać .Siedzisz sobie wygodnie w domu i robisz zakupy przez net.Trzeba mieć dowód osobisty. Wyskakują Ci po kolei okienka ,które musisz uzupełnić i czekasz parę minut na decyzję banku.Mi zaproponowali mniej rat.Kredyt dał mi Alior.Wejdź na allegro ,tam są bardzo dokładne wiadomości o tych zakupach.
Cytuj
Kamil3332

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.2.2016 14:48
Nie ale jestem ciekawy, tego sposobu :)
Cytuj
Henryk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.2.2016 15:52
Jestem w temacie na bieżąco . Kupiłem właśnie fotel.Pożyczki udzielił mi Alior Bank.Fotel kosztował 790 zł.Całkowity koszt pożyczki -841,35.Mam 5 rat ,każda 171,01.Harmonogram spłat dostałem pocztą a umowę on-line.Jak w razie czego nie zostanie udzielony kredyt ,to przedmiot na allegro nie zostaje zakupiony. Nie ma się czego bać .
Cytuj
Odpowiedź