• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie po najtańsza chwilówkę?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2016 13:33
Artur Sarnecki napisał
selenka napisał
chwilówki i tak wyjdą najdrożej w porównaniu z kredytem w banku, wiem na pewno, ze w banku można podać alimenty jako źródło dochodu na podstawie którego można ubiegać się o kredyt.


na pewno... a w którym banku?
pewnie w sygma banku - trole
Cytuj
Irenka

Niezarejestrowani

1.2.2016 9:55
grzes33 napisał
Artur Sarnecki napisał
selenka napisał
chwilówki i tak wyjdą najdrożej w porównaniu z kredytem w banku, wiem na pewno, ze w banku można podać alimenty jako źródło dochodu na podstawie którego można ubiegać się o kredyt.


na pewno... a w którym banku?
pewnie w sygma banku - trole
No już wszedzie teraz sa. Nachalny marketing to nie jest dobry marketing.
Cytuj
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

1.2.2016 14:47
Artur Sarnecki napisał
selenka napisał
....... banku można podać alimenty jako źródło dochodu ........


na pewno... a w którym banku?


Alimenty jako dochód:

Kredyty Gotówkowe

BOś:

tak, jako dochód dodatkowy, min. 3 m-ce (akceptują też pomoc pieniężną z tytułu opieki rodziny zastępczej nad dzieckiem). Dodatkowy dochód netto klienta : średni miesięczny dochód netto zweryfikowany przez Bank na podst. wymaganych przez Bank dokumentów x współczynnik korekcyjny dochodu (WKD) WKD = 0,5

Kredyty Hipoteczne:


ALIOR:

Orzeczenie sądowe o wysokości przyznanych alimentów/decyzja o przyznaniu renty rodzinnej na dziecko oraz wyciąg lub historia rachunku ROR lub przekazy pocztowe potwierdzające wpływy z tytułu alimentów/renty rodzinnej z ostatnich 12 miesięcy (o ile klient wyraża chęć uznania alimentów/renty rodzinnej w ocenie zdolności kredytowej).

BOŚ:

tak, zasądzone
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

1.2.2016 14:50
a więc przy gotówce jako dochód podstawowy NIE
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Łukasz Łakomy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.2.2018 21:27
Pobawiłem się tym suwakiem kwoty kredytu i raty na wonga.com i na pierwszy rzut oka to nie jest źle. Przy szybkiej spłacie poniżej 3 miesięcy oprocentowanie jest poniżej 10%, Potem skacze gdzieś do 19,77% czyli do obecnie maksymalnej.

Chciałem sprawdzić jak ma się to do rzeczywistości ale musiałbym sobie założyć konto. Aczkolwiek po przeczytaniu drobnego druku na dole strony chyba nie muszę:
"Reprezentatywny przykład: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 328,03 %, " - no to tyle jeśli chodzi o te 19.77%. Strach pomyśleć jakie oprocentowanie ma konkurencja, która była gorsza w rankingu
"Wysokość pożyczki, wysokość raty oraz liczba dostępnych rat są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej klienta." - jak wyżej
"Rankingi zostały sporządzone na zlecenie Wonga.pl sp. z o.o" - czyli Wonga jest najlepsza w rankingu, za który zapłaciła - zadziwiające ;)
Wypowiedź została zmieniona przez: Łukasz Łakomy 8.2.2018 21:28
Cytuj
Opiekun Finansów
www.opiekunfinansow.pl
Niezależny doradca finansowy - Poznań
Gość

Niezarejestrowani

21.10.2019 12:51
Ciężko to wszystko znaleźć i porównywać dlatego najlepiej skorzystać z gotowej porównywarki. Ja patrzę przez Sprint Casha i tam jest wszystko jasno i czytelnie podane. Myślę, że tak będzie ci najłatwiej znaleźć najtańszą opcję
Cytuj
many_many

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2020 18:54
Koniecznie sprawdź stronę https://sprintmoney.pl/ , gdzie możesz dopasować chwilówkę w zależności od własnych potrzeb. Wszystko dzieje się przez internet i jest bardzo wygodne, bo nie musisz wychodzić z domu.
Cytuj
marek741

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.10.2020 12:08
Możesz pomyśleć o pożyczkach społecznościowych, wystarczy wpisać w Google takie hasło i przejrzeć kilka portali, które łączą pożyczkodawców z pożyczkobiorcami. Mój kuzyn ostatnio tak się zapożyczył i jest zadowolony, w dodatku pierwsza pożyczka często jest całkowicie darmowa, czyli dostajesz 2 tys. i zwracasz 2 tys., ale w kilku ratach po ileś zł miesięcznie. To chyba najlepsza opcja jeśli dasz radę miesięcznie część kwoty oddać, bo przynajmniej nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów, a chwilówki zawsze będą się wiązały z kosztami.
Cytuj
mateuszeks

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.4.2022 2:01
Kredyty gotówkowe to pożyczki, które z reguły powinny być krótkoterminowe. Oznacza to, że okres spłaty jest znacznie krótszy niż w przypadku większych kwot pożyczek. Zaletą tej oferty kredytowej jest to, że oprocentowanie kredytów gotówkowych jest korzystniejsze niż oprocentowanie na przykład kart kredytowych. Jeśli szybko potrzebujesz dodatkowych pieniędzy, korzystniej dla Twoich finansów będzie skorzystać z oferty kredytu gotówkowego, niż finansować za pomocą karty kredytowej remont itd. Ja osobiście polecam ci https://pl.motty.no/ z norwegii. To dobra firma. Warto skorzystać. Norwegia to świetny kraj.
Cytuj
Odpowiedź