• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie znajdę tani kredyt konsumpcyjny?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

28.1.2016 13:50
To nie pierwsza taka oferta na rynku, wcześniej podobną miał BGŻ. Skorzystałem z ciekawości, aby zobaczyć czy można dostać gotówkę do ręki z RRSO 0%...i tak to właśnie wyglądało.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Trylion

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.1.2016 15:49
Robert Sierant napisał
To nie pierwsza taka oferta na rynku, wcześniej podobną miał BGŻ. Skorzystałem z ciekawości, aby zobaczyć czy można dostać gotówkę do ręki z RRSO 0%...i tak to właśnie wyglądało.


Czyli nic, tylko polować na takie okazje.
A dużo potem do Pana wydzwaniali ze świetnymi ofertami?
Bo ja to nawet boję sie czasami zapytanie na stronie zostawić, bo jak raz tak zrobiłem, to jeszcze przez rok miałem częste telefony z różnymi jakże 'wspaniałymi' ofertami od banku, które mnie kompletnie nie interesowały.
Pomogła dopiero zmiana numeru, bo choć próbowałem u nich wycofać zgodę to ani razu mi się nie udało.
Cytuj
gronkowa

Niezarejestrowani

28.1.2016 19:26
ale nie wszystkie banki są tak nachalne ze swoją ofertą, ja brałam kredyt gotówkowy w sygma banku i nie miałam żadnych telefonów z banku z zapytaniem o kolejny kredyt. Więc takie wydzwanianie to nie jest standardowe działanie każdego banku.
Cytuj
Rupi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2016 8:35
A jak można wycofać taką zgodę na kontakt? I na działania promocyjne?Mam aktualnie problem z jednym bankiem, dzwonią do mnie nawet po kilka razy w tygodniu i to wieczorami.
czy wystarczy w momencie, gdy taki konsultant zadzwoni poprosić o usunięcie z bazy albo chociaż zaznaczenie, żeby nie dzwonili, czy też trzeba wysłać jakieś oficjalne pismo?
Bo już naprawdę nie mam siły.
Cytuj
gronkowa

Niezarejestrowani

29.1.2016 11:31
a nie możesz sobie po prostu zablokować nieznanych numrów, ja tak zawsze robię jak ktoś jest nachalny. Poza tym tak jak piszę ja nie mam np. problemu ze swoim bankiem, nie wydzwaniaja, nie męczą mnie, jak będę miaął potrzebę to sama się skontaktuję z bankiem.
Cytuj
Odpowiedź