• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co mogę zrobić z zadłużeniem w chwilówkach?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
IWalc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.1.2016 9:50
Mam problem, bo parę miesięcy temu wzięłam chwilówkę , na 1500 złotych i nie miałam z czego tego oddać, więc tylko przedłużałam spłatę. Teraz przed świętami potrzebowałam znów pieniędzy, więc wzięłam drugą, na 2000 złotych.
Część spłaciłam, ale teraz i tak zostało mi jeszcze 2500 złotych do spłaty. Miesięcznie przeznaczam 300 złotych na samo przedłużenie i nie stać mnie, żeby wpłacać więcej. Czy mogę gdzieś dostać kredyt, którym spłacę chwilówki który będę sobie normalnie co miesiąc spłacać w ratach?
Cytuj
Gracjan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.1.2016 10:35
IWalc napisał
Mam problem, bo parę miesięcy temu wzięłam chwilówkę , na 1500 złotych i nie miałam z czego tego oddać, więc tylko przedłużałam spłatę. Teraz przed świętami potrzebowałam znów pieniędzy, więc wzięłam drugą, na 2000 złotych.
Część spłaciłam, ale teraz i tak zostało mi jeszcze 2500 złotych do spłaty. Miesięcznie przeznaczam 300 złotych na samo przedłużenie i nie stać mnie, żeby wpłacać więcej. Czy mogę gdzieś dostać kredyt, którym spłacę chwilówki który będę sobie normalnie co miesiąc spłacać w ratach?
Nie, jedyne co mzoesz to starac sie dogadac z tymi firmami, dopoki komornik sie tym nie zajął.
Cytuj
IWalc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.1.2016 11:49
Ale czemu komornik ma się tym zająć?
Naprawdę nie mam szans na normalny kredyt?
Ja wiem, że chwilówki nie są mile widziane przez banki, ale może jednak mam zdolność?
Ostatecznie pracuję (zarabiam najniższą krajową, na rękę około 1200 złotych), wiem, że nie zarabiam dużo, ale naprawdę, jeśli nie znajdę rozwiązania, to pewnie do końca życia będę te chwilówki przedłużać i przedłużać...
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

20.1.2016 12:14
Jeśli pracujesz, możesz iść do banku i wziąć kredyt. Jeśli nie możesz wziąć w Banku, spróbuj w firmach pożyczkowych typu AASa czy Takto, które udzielają pożyczek ratalnych. Możesz też przedłużać chwilówki, częściowo je spłacając. Wtedy przedłużenie będzie na niższą kwotę i tym samym spadać będzie opłata za przedłużenie.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
IWalc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.1.2016 13:25
Stanisław Bińkiewicz napisał
Jeśli pracujesz, możesz iść do banku i wziąć kredyt. Jeśli nie możesz wziąć w Banku, spróbuj w firmach pożyczkowych typu AASa czy Takto, które udzielają pożyczek ratalnych. Możesz też przedłużać chwilówki, częściowo je spłacając. Wtedy przedłużenie będzie na niższą kwotę i tym samym spadać będzie opłata za przedłużenie.


Niestety nie jestem w stanie spłacać miesięcznie więcej, niż do tej pory, więc póki co nie oddaję tego kapitału, a jedynie odsetki.
Pracuję na umowę o pracę, ale mało zarabiam.
Czyli mogę normalnie iść do banku i dostanę kredyt?
Takie wyjście bardzo by mnie uratowało, ale wolałam najpierw zapytać, czy to w ogóle możliwe.
Po południu się do jakiegoś wybiorę.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

20.1.2016 13:49
Dlaczego od razu nie poszłaś do banku po kredyt?
Chwilówki to bagno...

Przedłużając zadłużenie się zwiększa. Spróbuj od kogoś pożyczyć, spłacić zadłużenie i tej osobie będziesz oddawać w ratach. Rodzina, znajomi nie pomogą?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gracjan

Niezarejestrowani

20.1.2016 14:00
IWalc napisał
Ale czemu komornik ma się tym zająć?
Naprawdę nie mam szans na normalny kredyt?
Ja wiem, że chwilówki nie są mile widziane przez banki, ale może jednak mam zdolność?
Ostatecznie pracuję (zarabiam najniższą krajową, na rękę około 1200 złotych), wiem, że nie zarabiam dużo, ale naprawdę, jeśli nie znajdę rozwiązania, to pewnie do końca życia będę te chwilówki przedłużać i przedłużać...
No jak bedziesz zwlekać i nie spłacać to myślisz, ze przyjdą i pogłaskają Cię za to po głowie?
Cytuj
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

20.1.2016 15:21
Wszystko zależy od tego jak spłatę tych chwilówek widać w BIK. Jeśli te częściowe wpłaty nie są pokazane w BIK jako opóźnienia w spłacie to można próbować w Banku uzyskać ofertę kredytu konsolidacyjnego. Bank z udzielonego kredytu przeleje środki bezpośrednio na spłatę zobowiązań. Nie każdy bank zechce konsolidować chwilówki, więc trzeba odwiedzić kilka i popytać. W Eurobanku istnieje możliwość uzyskania zwrotu części zapłaconej prowizji, jak się dostarczy zaświadczenie, że chwilówka została zamknięta (nie twierdzę, że Eurobank ma najlepszą ofertę). Idąc do banku najlepiej zabrać ze sobą umowę chwilówki.
Wypowiedź została zmieniona przez: Piotr Ożarowski 20.1.2016 15:28
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
IWalc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.1.2016 15:43
Gracjan, chyba nie rozumiesz, jak działają chwilówki. Nie spłacam kapitału, ale co miesiąc wydłużam spłatę zobowiązań, płacą te 'odsetki' czy tam 'opłaty'. Dzięki temu nie mam zaległości.
Czyli muszę sprawdzić po prostu w BIK?
A nie poszłam wtedy do banku, bo za krótko pracowałam, a potrzebowałam pieniędzy. Bank mi odmówił.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

21.1.2016 0:13
a ile masz lat, od jak dawna masz umowę ? rozumiem że brak historii kredytowej ?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź