• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki kredyt dla mnie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
LeonLisz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.1.2016 8:11
fellada napisał

na pewno możesz sprawdzić sobie warunki w sygma banku, bo u nich jest możliwosć wzięcia kredytu na podstawie umowy zlecenia, niewiele banku daje takie możliwości, ale w tym napewno jest szansa na ubieganie się o kredyt.


Dziwne, byłem pewien, że niemal każdy bank obecnie akceptuje umowę zlecenie, o ile oczywiście trwa ona odpowiednio długo.
Naprawdę tak nie jest?
Które banki tego nie akceptują?
Przyznam szczerze, że jest to dla mnie spore zaskoczenie, no ale cóż, nie będę się kłócił.
Wydaje mi się też to trochę nielogiczne, bo obecnie wiele osób jest zatrudnionych na umowach śmieciowych, więc gdyby większość banków odmawiała im z tego powodu kredytów, to za pewne traciłaby wielu klientów.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

22.1.2016 15:44
Banki akceptują dochód z umowy zlecenia. Oprócz wysokości dochodu liczy się również to kiedy i na jaki czas została zawarta umowa.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
czeszka

Niezarejestrowani

24.1.2016 18:58
umowa zlecenie stałą się poniekąd już jakąś normą jełśi chodzi o kwestie kredytu, zastanawiam się tylko jak z umowami o dzieło, czy są banki które akceptują taką umowę, bo tego rodzju umowa po umowie zleceniu chyba jest najpopularniejszą formą zatrudnienia.
Cytuj
karol44

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.1.2016 19:52
czeszka napisał
umowa zlecenie stałą się poniekąd już jakąś normą jełśi chodzi o kwestie kredytu, zastanawiam się tylko jak z umowami o dzieło, czy są banki które akceptują taką umowę, bo tego rodzju umowa po umowie zleceniu chyba jest najpopularniejszą formą zatrudnienia.


Ja najbardziej akceptują, choć tu pewnie bywa trudniej.
Ja w każdym razie chciałem wziąć coś na raty, a pracuje własnie na umowę o dzieło, i bank nie miał z tym problemu. Był to chyba Aliorbank, o ile dobrze pamiętam.
Ostatecznie nie wziąłem jednak tego kredytu, bo warunki nie były korzystne, zastanawia mnie więc, czy to rodzaj umowy był tego przyczyną.
Czy może być tak, że banki dają gorsze warunki osobom, które mają umowy cywilnoprawne?
Cytuj
czeszka

Niezarejestrowani

25.1.2016 20:04
może w ten sposób się zabezpieczają, swoją drogą niektórzy nie maja innej umowy i muszą się posiłkować tym co mają, najważniejsze że są jeszcze banki akceptujące umowy o dzieło i inne formy umów. Co do ra to moim zdaniemw arto poszukać alternatywy, sama kupowałam na raty sprzęt w sklepie rtv\agd i dzięki karcie kredytowej mogłam kupić sprzęt na 20 rat 0%.
Cytuj
Arias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.1.2016 15:48
W wielu sklepach agd/rtv można skorzystać z rat 0%. Po co ci do tego była karta kredytowa?
To jakaś specjalna promocja, czy jak?
ja kiedyś brałem też sprzęt agd na raty 0% i nie potrzebowałem do tego żadnej karty, ani w ogóle niczego. Nawet nie wiem, czy to szło przez jakiś bank, czy po prostu sklep udzielił takiej pożyczki.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

26.1.2016 16:36
Sklepy nie udzielają pożyczek. Banki często dają kredyt w formie KK lub KK dołączają do umowy, a klient o tym nie wie, bo...nie czyta dokumentów.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
czeszka

Niezarejestrowani

26.1.2016 19:53
Arias napisał
W wielu sklepach agd/rtv można skorzystać z rat 0%. Po co ci do tego była karta kredytowa?
To jakaś specjalna promocja, czy jak?
ja kiedyś brałem też sprzęt agd na raty 0% i nie potrzebowałem do tego żadnej karty, ani w ogóle niczego. Nawet nie wiem, czy to szło przez jakiś bank, czy po prostu sklep udzielił takiej pożyczki.

wolałam kupić przy użyciu karty bo wiedziałam, że będę mogła sobie rozłożyć zakup sprzętu na 20 rat 0%, poza tym sklep nie może udzielić pożyczki. Jest to pośrednictwo w udzielaniu kredytu na zakup pomiędzy skalpem a bankiem i jakoś ciężko mi uwierzyć ze bank nie będzie chciał zarobić na takiej tranzakcji.
Cytuj
Melior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.1.2016 8:08
Czyli te szeroko reklamowane raty 0% w sklepach (i to nie tylko agd czy rtv) to ściema?
Sam w ten sposób nic nie kupowałem, ale także myślałem, że to nie idzie przez bank, a sam sklep wychodzi z taką propozycją i po prostu pozwala spłacać zakup ratalnie.
Ale pomijając tę kwestię... czy wtedy rzeczywiście płacimy tyle, co za sprzęt, czy jednak jakieś koszty są doliczane?
Cytuj
SirWiktor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.1.2016 9:46
Zdarza się, ze są 0 proc., ale trzeba uwaznie rzeczytac regulamin. Te kredyty nie są udzielane przez sklepy, ale przez bank.
Cytuj
Odpowiedź