• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Leasing na samochód. Jaki bank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Elbi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 11:16
Wprawdzie nie osobiście, ale mam wśród swoich znajomych osobę która korzystała z Idea Leasing i rzeczywiście, standard obsługi jest u nich na bardzo niskim poziomie.

Konsultanci są tam tylko po to, aby sprzedać usługę (w tym przypadku leasing), a później przestają się interesować klientem.

Uczcie się na błędach innych.
Cytuj
Jula

Niezarejestrowani

4.2.2016 13:10
Fajnie, ze piszecie o swoich doświadczeniach, to jest na pewno pomocne.
Cytuj
Hirek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.2.2016 7:44
Ale wystarczy poczytać chociażby na innych forach jak Money czy Bankier. Takich wypowiedzi krytycznych w stosunku do Idea Leasing jest sporo. Idea Leasing to taki odpowiednik chwilówki w branży leasingów. Udzielają ich wszędzie - a później się martwią o ściągnięcie.
Cytuj
IwonaBe

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2016 10:09
Hirek napisał
Ale wystarczy poczytać chociażby na innych forach jak Money czy Bankier. Takich wypowiedzi krytycznych w stosunku do Idea Leasing jest sporo. Idea Leasing to taki odpowiednik chwilówki w branży leasingów. Udzielają ich wszędzie - a później się martwią o ściągnięcie.
porównywanie do chwilowek to hcyba przesada, ale dobrze wiedziec, bo ja np. myślałam ze to najrzetelniejsza firma, a okazuje sie ze najbardziej promowana po prostu.
Cytuj
Gniewomir

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 9:53
IwonaBe napisał
Hirek napisał
Ale wystarczy poczytać chociażby na innych forach jak Money czy Bankier. Takich wypowiedzi krytycznych w stosunku do Idea Leasing jest sporo. Idea Leasing to taki odpowiednik chwilówki w branży leasingów. Udzielają ich wszędzie - a później się martwią o ściągnięcie.
porównywanie do chwilowek to hcyba przesada, ale dobrze wiedziec, bo ja np. myślałam ze to najrzetelniejsza firma, a okazuje sie ze najbardziej promowana po prostu.
Ja wiem czy jest tak promowana? Może po prostu jednym odpowiadają te produkty, a innym mniej. Nie ma co przesądzać. Ja swego czasu korzystałem z leasingu, w mniejszej firmie i byłem zadowolony. Potem jednak zdecydowałem się na kredytowanie, ale każdemu według potrzeb.
Cytuj
leo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 11:28
A ja samochodu na leasing bym nie wziął. Płacić raty za wypożyczenie auta/No można odkupić ,ale skąd pewność ,czy nie za cenę większą niż przeciętna rynkowa?No rozumiem duża firmy ale jednoosobowe? Jak dla mnie strata pieniędzy ,bo samochod i tak nie jest mój.
Cytuj
Gniewomir

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 11:37
leo napisał
A ja samochodu na leasing bym nie wziął. Płacić raty za wypożyczenie auta/No można odkupić ,ale skąd pewność ,czy nie za cenę większą niż przeciętna rynkowa?No rozumiem duża firmy ale jednoosobowe? Jak dla mnie strata pieniędzy ,bo samochod i tak nie jest mój.
Przy kredycie, dopoki nie spłacisz też nie jest Twoj
Cytuj
Panuran

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 11:44
Ni gadaj głupot - Może odsprzedać z kredytem .A w leasingu????Zero własności.Ja ci dam porównanie - to tak jak z mieszkaniem - albo wynajmujesz i masz zero własnosci- albo splacasz kredyt z notarialnym aktem wlasności.
Cytuj
Gufi

Niezarejestrowani

11.2.2016 12:13
Panuran napisał
Ni gadaj głupot - Może odsprzedać z kredytem .A w leasingu????Zero własności.Ja ci dam porównanie - to tak jak z mieszkaniem - albo wynajmujesz i masz zero własnosci- albo splacasz kredyt z notarialnym aktem wlasności.
Są wady i zalety leasingu, moze niektórym własnie zalezy na tym zeby miec swoje auto = nawet troche starsze, a innym na tym, żeby miec nowiuśkie.
Cytuj
kysan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 16:36
No własnie ,kwestia wyboru i możliwości .A najlepiej mieć własne za gotówkę i pachnące nowością .;)Ech...rozmarzyłem sie .
Cytuj
Odpowiedź