• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie po kredyt samochodowy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Sadowsky

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.1.2016 10:28
Marcin Iwanejko napisał
felixxa napisał
Kiedysiowa napisał
Nie ma co dyskutowac z takimi. Swoja droga slyszalam, ze Sygma pada. To prawda?

z tego co ja czytałąm to sygmama połączyć się z innym bankiem a to zupełnie coś innego, wracając jednak to tematu, nie zapłaciłabym za dodatkowe ubezpieczneie prawie 2 tys i żadnej opłaty przygotowawczej bo w innych bankach można dostać kredyt za darmo bez żadnego wkładu własnego zanim otrzymam pieniądze, jeśli jest ianczej warto sie poważnie zastanowić, bo kto ma pieniądze na wpłatę do banku skoro potrzebuje gotówki?


Boże Ty widzisz i nie grzmisz, błagam was, jeżeli się nie znacie , nie wypowiadajcie się na tym forum. Felixa proponuje znalezc jakies forum dla nie majacych co robic , tam Twoje pisanie na pewno sie sprawdzi.
Doładnie, ludzie tu wchodzą bo szukają informacji, a nie jakiejś taniej reklamy.
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

25.1.2016 10:34
Opłata przygotowawcza jest doliczana do kwoty kredytu, jeżeli kredyt nie zostanie wypłacony opłata nie zostanie pobrana.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
felixxa

Niezarejestrowani

25.1.2016 20:21
równie dobrze mogę napsiać to samo o osobach, które są wręcz zachwycone faktem ze zanim dostana kredyt maja zapłacić dodatkowe 2 tys złotych opłaty przygotowawczej, tak rozumiem, że ewidentnie podoba się Wam taka oferta, bo jest niekokurencyjna w porównaniu do ofert innych banków. Nawet jeśi nie dostanę kredytu to dlaczego mam z góry pąłcić opłątę przygotowawczą, ponosząc ryzyko że kredyt może nie zostać mi przyznany, przecież to pułapka, a potem masa problemów żeby pieniadze odzyskać od ile w ogóle się da.
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

25.1.2016 20:35
Felixxa czy Ty jestes w pelni swiadoma ?? Spojrz co napisalem wyzej.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
JarunioKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.1.2016 10:05
Marcin Iwanejko napisał
Felixxa czy Ty jestes w pelni swiadoma ?? Spojrz co napisalem wyzej.
Nie znam się to się wypowiem, czemu nie ;p Szkoda, ze przez takie wypowiedzi jak Felixxa giną wartościowe wypowiedzi.
Cytuj
Frąc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.1.2016 11:12
Dawno takich głupot nie czytałem.
Ale jest tu dużo osób, które nie mają doświadczenia w kredytach i z bankami, i czytają wypowiedzi takie jak te felixxy, a potem myślą, że bank robi tak i tak.
Osobiście radzę nie ufać postom osób, które nie mają na forum rangi eksperta.
Ja w każdym razie do większości wypowiedzi podchodzę z dystansem, dopóki jakiś ekspert ich nie potwierdzi.
Bo chyba, żeby mieć to konto eksperckie to nie jest tak łatwo, prawda?
Każdy nie może go założyć?
Cytuj
JarunioKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.1.2016 12:31
Frąc napisał
Dawno takich głupot nie czytałem.
Ale jest tu dużo osób, które nie mają doświadczenia w kredytach i z bankami, i czytają wypowiedzi takie jak te felixxy, a potem myślą, że bank robi tak i tak.
Osobiście radzę nie ufać postom osób, które nie mają na forum rangi eksperta.
Ja w każdym razie do większości wypowiedzi podchodzę z dystansem, dopóki jakiś ekspert ich nie potwierdzi.
Bo chyba, żeby mieć to konto eksperckie to nie jest tak łatwo, prawda?
Każdy nie może go założyć?
No kota ekeprtów dostaja chyba eksperci. Chyba proste:)
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

26.1.2016 16:21
No niestety z tym też nie jest tak kolorowo, aczkolwiek większość wypowiedzi jest merytoryczna, ale wpadki też się co niektórym zdarzają.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
gimbus

Niezarejestrowani

29.1.2016 11:48
Frąc napisał
Dawno takich głupot nie czytałem.
Ale jest tu dużo osób, które nie mają doświadczenia w kredytach i z bankami, i czytają wypowiedzi takie jak te felixxy, a potem myślą, że bank robi tak i tak.
Osobiście radzę nie ufać postom osób, które nie mają na forum rangi eksperta.
Ja w każdym razie do większości wypowiedzi podchodzę z dystansem, dopóki jakiś ekspert ich nie potwierdzi.
Bo chyba, żeby mieć to konto eksperckie to nie jest tak łatwo, prawda?
Każdy nie może go założyć?

To może zakażmy wypowiedzi wszelkim osobom, któe nie są eksperatmi, czyż to nie dobry pomysł, wtedy tylko eksperci będą się wypowiadać, szkoda tylko że są ludzie któzy biorą kredyty i ich opinia o współpracy i ofercie banku jest ważniejsza niż suche fakty umieszczone na forum.
Cytuj
Bys

Niezarejestrowani

9.3.2020 3:22
Ja to jak szukam samochodu dla siebie czy dla klienta to wpierw w zależności od preferencji marek przeglądam po stronach kredyt samochodowy kalkulator i wyliczam średnio ile może takie auto kosztować.
https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/oferty-specjalne/kredyt-smartplan-nowa-toyota/kalkulator/
To mój faworyt jak do tej pory. Uwielbiam współpracować z marką Toyota
Cytuj
Odpowiedź