• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Własna działalność a kredyt gotówkowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jacek74

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.1.2016 11:12
Dzień dobry, chciałem zapytać o możliwość otrzymania kredytu gotówkowego na potrzeby prywatne. Mam swoją działalność gospodarczą i moje miesięczne dochody wynoszą średnio 2700 netto. (średnia z ostatnich 6 miesięcy).
Mam żonę, która pracuje na umowie zlecenie od roku.
Nie mamy dzieci. Czy dostanę gdzieś kredyt konsumpcyjny na 5000 złotych?
Cytuj
pozyczkasa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.1.2016 12:28
napisz coś wiecej:
jak rozliczasz się z US?
przychodzy I koszty za 2015 rok.
zus i us płacony w terminie?
głowne PKD DG?
Cytuj
http://kredyt-portal.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

14.1.2016 13:43
proponuję sprawdzić w banku, w któym jest prowadzony r-k firmowy. Jeśli nie ma problemów z BIK i BIG, nie powinno być problemów
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
grażynka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2016 15:11
Stanisław Bińkiewicz napisał
proponuję sprawdzić w banku, w któym jest prowadzony r-k firmowy. Jeśli nie ma problemów z BIK i BIG, nie powinno być problemów
I to jest konkretna podpowiedź a nie jakies szukanie w ofertach .Zawsze w pierwszej kolejności idę po kredyt do swpojego banku.Wiem ,że stali klienci z dobrą zdolnościa kredytową mają tam specjalne warunki kredytow i zawsze coś wynegocjować mozna.Mi np ostatnio w BZWBK dali zamiast dużego ubezpieczenia kredytu debet w wyskości 10000.Za debet nie placę ,bo z niego nie korzystam .
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

18.3.2016 22:29
to się sprawdza ale tylko w wypadku kilku banków, dla działalności ważne jest to od jak dawna klient ma tą działalność bo i u siebie może figę dostać...
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

dzisiaj, 13:23
Artur Sarnecki napisał
to się sprawdza ale tylko w wypadku kilku banków, dla działalności ważne jest to od jak dawna klient ma tą działalność bo i u siebie może figę dostać...
Artur Sarnecki napisał
to się sprawdza ale tylko w wypadku kilku banków, dla działalności ważne jest to od jak dawna klient ma tą działalność bo i u siebie może figę dostać...
Nawiązując do Pana wypowiedzi .Jeżeli mam działalność tylko 4 miesiące i potrzebuję dofinansowania ,to jestem już wiarygodnym klientem dla banków , żeby dali mi kredyt? Wpływy na konto firmowe mam w granicach 3500 i nie mam żadnego kredytu na swoja działalność.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

dzisiaj, 20:41
Artur Sarnecki napisał
to się sprawdza ale tylko w wypadku kilku banków, dla działalności ważne jest to od jak dawna klient ma tą działalność bo i u siebie może figę dostać...


my mówimy tutaj o kredycie gotówkowym a nie o kredycie firmowym. To są dwa różne produkty.
Kadża napisał
Artur Sarnecki napisał
to się sprawdza ale tylko w wypadku kilku banków, dla działalności ważne jest to od jak dawna klient ma tą działalność bo i u siebie może figę dostać...
Artur Sarnecki napisał
to się sprawdza ale tylko w wypadku kilku banków, dla działalności ważne jest to od jak dawna klient ma tą działalność bo i u siebie może figę dostać...
Nawiązując do Pana wypowiedzi .Jeżeli mam działalność tylko 4 miesiące i potrzebuję dofinansowania ,to jestem już wiarygodnym klientem dla banków , żeby dali mi kredyt? Wpływy na konto firmowe mam w granicach 3500 i nie mam żadnego kredytu na swoja działalność.


Pan Artur ma rację. Ja w swojej wypowiedzi popełniłem błąd. Faktycznie, jeśli chcemy wziąć kredyt na osobę fizyczną, to w różnych bankach są inne wymagania. Najczęściej okres prowadzenia działalności waha się od 6 do 12 m-cy.
Należałoby więc zastanowić się i spróbować zaciągnąć kredyt firmowy. Tu już można znaleźć bank, który oferuje kredyt od 1 dnia prowadzenia działalności, chociażby Idea Bank czy BIZ.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Zrywka

Niezarejestrowani

21.3.2016 9:57
Kredyt na nową działalnośc to rzadkość, najlepiej starać się o dofinansowanie, trzymajcie rękę na pulsie. Z tym, że z tymi programami jest tak, ze zazwyczaj są dla bezrobotnych, co jest strasznie niemądre.
Cytuj
Irek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 10:10
A nie żadnego dofinansowania na działalność dla osoby niebezrobotnej ? Moja mam ma już rentę i chciałaby otworzyć firmę jednoosobowa na razie .Czy w jej wypadku są jakieś kredyty na dobrych warunkach ? Nie pracuje ,ale z racji renty nie jest tez osoba bezrobotna .Co w takim wypadku? Gdzie powinna sie starć na dofinansowanie na dobrych warunkach?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 11:17
idea bank na prognozę, CA na kpir o ile masz historię to tak najszybciej

Kadża napisał
Artur Sarnecki napisał
to się sprawdza ale tylko w wypadku kilku banków, dla działalności ważne jest to od jak dawna klient ma tą działalność bo i u siebie może figę dostać...
Artur Sarnecki napisał
to się sprawdza ale tylko w wypadku kilku banków, dla działalności ważne jest to od jak dawna klient ma tą działalność bo i u siebie może figę dostać...
Nawiązując do Pana wypowiedzi .Jeżeli mam działalność tylko 4 miesiące i potrzebuję dofinansowania ,to jestem już wiarygodnym klientem dla banków , żeby dali mi kredyt? Wpływy na konto firmowe mam w granicach 3500 i nie mam żadnego kredytu na swoja działalność.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź