• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Własna działalność a kredyt gotówkowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

5.4.2016 19:12
łatwiej dostać kredyt na etacie czy z emeryturą niż na działalności
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

5.4.2016 21:53
trelka napisał
zawsze mi się wydawało, że jak masz własną działaność to łwteiej o kredyt i ze procedury są znacznie ułatwione, ja np. musiałam spełnić minimum formalnosci jak ubiegałąm się o kredyt w sygma banku, może stąd moje przypuszczenia.


Ale w działalności gospodarczej jest podobnie. Jeśli jest nowa działalność, należy spełnić minimum formalności. Nie można porównywać kredytu gotówkowego i kredytu dla firmy, bo są to dwa różne kredyty dla różnych grup zawodowych. Wiadomo, że pracując na etacie mamy mniej dokumentów. Ale już osoba która zatrudnia /firma/ ma inne dokumenty. Problemem natomiast jest to, że nie wszystkie banki chcą obsługiwać firmy, ale te,które to robią, robią naprawdę skutecznie.
Nie zgodzę się z tym, że łatwiej dostać kredyt na etacie czy z emeryturą niż na działalności. To zależy od sytuacji klienta. Jeśli będzie brak zdolności, słaby scoring, to ani a jednym ani drugim nie będzie łatwo.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
trelka

Niezarejestrowani

7.4.2016 13:50
w sumie to też po części jest kwestia indywidualna, każdy bank ma inne obostrzenia co do udzielania kredytu, ale z tego co ja pamiętam to rzeczwiście w x formalności było mało, szybko odpowiedzieli na mój wniosek ale ja też miałąm dobry BIK więc problemu z kredytami nigdy nie miałam.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź