• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Własna działalność a kredyt gotówkowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 12:41
Jacek szuka kredytu na prywatne potrzeby. W IB takiego nie dostanie. Kluczowe pytanie to od kiedy jest DG i jaki był dochód netto na PIT za 2015 r.?

Czy macie już jakieś zobowiązania kredytowe, limity lub KK?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
trelka

Niezarejestrowani

21.3.2016 21:11
5 tys. zł to nie jest jakaś wygórowana pożyczka, poza tym mając własną działalność gospodarczą raczej bez większych problemów dostałbyś kredyt, wiem, że w sygma banku mają bardzo liberalne podejście co do dokumentów potrzebnych do otrymania kredytu.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 23:14
Robert Sierant napisał
Jacek szuka kredytu na prywatne potrzeby. W IB takiego nie dostanie. Kluczowe pytanie to od kiedy jest DG i jaki był dochód netto na PIT za 2015 r.?

Czy macie już jakieś zobowiązania kredytowe, limity lub KK?


Ale przy krótkim okresie prowadzenia działalności z gotówką jest kłopot. Natomiast w Idea Banku przez obrotomierz weźmie na firmę bez późniejszego rozliczania kredytu.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.3.2016 11:09
Może mi ktoś podpowie ,bo mam pytanie podobne do tego wyżej .Rencista z działalnością gospodarczą krótką (pół roku) ,gdzie może dostać dofinansowanie na najlepszych warunkach?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

22.3.2016 11:19
Limana napisał
Może mi ktoś podpowie ,bo mam pytanie podobne do tego wyżej .Rencista z działalnością gospodarczą krótką (pół roku) ,gdzie może dostać dofinansowanie na najlepszych warunkach?


To zależy czego poszukuje. Czy kredytu na działalność, czy kredytu na dochód z renty. Jeśli kredytu na dochód z renty, może najpierw spytać w banku w którym ma rachunek osobisty. Jeśli kredyt na firmę, no to już jest inna sytuacja, ponieważ niewiele jest banków, które udzielają kredytów firmom, które działają poniżej roku. Można pytać w Idea Banku, BIZ Banku, Credit Agricole.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

22.3.2016 22:12
Limana napisał
Może mi ktoś podpowie ,bo mam pytanie podobne do tego wyżej .Rencista z działalnością gospodarczą krótką (pół roku) ,gdzie może dostać dofinansowanie na najlepszych warunkach?
na najlepszych nie, prędzej na rente niż na działalność
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
ernestBryn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2016 9:49
To moze mi podpowiecie cos konkretnie.Mam już emeryturę i chcę wydzierzawić lokal gastronomiczny.Czy będzie dla mnie lepszy kredyt na firmę czy na moja emeryturę ? Dodam tylko ,że mam 47 lat i emeryturę mundurowa .Nie mam żadnych kredytów obecnie ,moge zainwestować w prywatną działalność ok.100000.Nie miałem i nie posiadam żadnej działalności jak dotychczas.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

23.3.2016 10:56
Szybciej i na lepszych warunkach dostaniesz kredyt na emeryturę, na działalność w prawdzie oferta jakaś się znajdzie ale realnie droższa.

Jeśli chcesz uzyskać pomoc w tym temacie to zapraszam do kontaktu.

ernestBryn napisał
To moze mi podpowiecie cos konkretnie.Mam już emeryturę i chcę wydzierzawić lokal gastronomiczny.Czy będzie dla mnie lepszy kredyt na firmę czy na moja emeryturę ? Dodam tylko ,że mam 47 lat i emeryturę mundurowa .Nie mam żadnych kredytów obecnie ,moge zainwestować w prywatną działalność ok.100000.Nie miałem i nie posiadam żadnej działalności jak dotychczas.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

23.3.2016 11:28
Artur Sarnecki napisał
Szybciej i na lepszych warunkach dostaniesz kredyt na emeryturę, na działalność w prawdzie oferta jakaś się znajdzie ale realnie droższa.


Jeśli chcesz uzyskać pomoc w tym temacie to zapraszam do kontaktu.

ernestBryn napisał
To moze mi podpowiecie cos konkretnie.Mam już emeryturę i chcę wydzierzawić lokal gastronomiczny.Czy będzie dla mnie lepszy kredyt na firmę czy na moja emeryturę ? Dodam tylko ,że mam 47 lat i emeryturę mundurowa .Nie mam żadnych kredytów obecnie ,moge zainwestować w prywatną działalność ok.100000.Nie miałem i nie posiadam żadnej działalności jak dotychczas.


Z wpisu nie wynika, jaka wielkość kredytu jest potrzebna, ani też jaka jest wysokość emerytury. Jeśli wysokość emerytury umożliwi wzięcie kredytu gotówkowego, można skorzystać z takiej oferty. Jeśli jest inaczej, proponuję kredyt na start dla działalności. Biorąc kredyt na firmę, będziesz mógł odsetki odpisać w koszty.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
trelka

Niezarejestrowani

5.4.2016 13:29
zawsze mi się wydawało, że jak masz własną działaność to łwteiej o kredyt i ze procedury są znacznie ułatwione, ja np. musiałam spełnić minimum formalnosci jak ubiegałąm się o kredyt w sygma banku, może stąd moje przypuszczenia.
Cytuj
Odpowiedź