• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

pożyczka w super grosz - co sądzicie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ala st

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.1.2016 7:55
Potrzebuję szybkiej pożyczki 1000 złotych. Aktualnie nie mam pracy, jednak mój dochód to w sumie prawie 2000 złotych, bo dostaję alimenty na dzieci i zasiłek dla siebie. Byłabym więc w stanie spokojnie to spłacić.
Zauważyłam, że w firmie super grosz pierwsza pożyczka jest bez kosztów.
Czy ktoś z państwa poleca tę firmę czy może lepiej szukać innej?
Cytuj
Jula

Niezarejestrowani

11.1.2016 10:29
Po pierwsze Super Grosz sprawdza BIK i inne bazy ale skoro masz dochody i dobra sytuacje to pewnie z bikiem ok. Problem jest taki, ze jak potem bedziesz chciala wziac kredyt w bankuu to bank moz enie zechciec Ci udzielic. Na Twoim miejscu poszlabym do anku i wziela debet lub linie kredytową.
Cytuj
ala st

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.1.2016 15:16
Jula napisał
Po pierwsze Super Grosz sprawdza BIK i inne bazy ale skoro masz dochody i dobra sytuacje to pewnie z bikiem ok. Problem jest taki, ze jak potem bedziesz chciala wziac kredyt w bankuu to bank moz enie zechciec Ci udzielic. Na Twoim miejscu poszlabym do anku i wziela debet lub linie kredytową.


No niestety nie wiem, czy jakiś bank da mi kredyt, skoro nie pracuję.
Czy znasz jakiś, który honoruje jako dochód alimenty i zasiłek dla bezrobotnych?
Karty kredytowej nie potrzebuję, bo chodzi mi o jednorazową pożyczkę, po prostu popsuł się samochód a do wypłaty jeszcze dwa tygodnie. Nie mogę tyle czekać na naprawę, więc chciałam pożyczyć potrzebną sumę, zaraz po przelewie bym wszystko oddała.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

11.1.2016 15:40
Nie da, bo nie masz dochodu akceptowanego przez bank.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Agnieszka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.1.2016 11:14
Moze pozycz od rodziny, czy znajomych W sumie w Twoim przypakdu i chwilowka moze pomoc, tylko zebyc spłaciła terminowo.
Cytuj
Odpowiedź