• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy dostane kredyt w polsce?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Morfee

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 16:45
Mam takie pytanie: Czy pracując w Szwecji mam szanse na kredyt w polskim banku? Czy SA jakies banki polskie które kredytuja ludzi z zagranicy ? Jeśli tak to co powinnam przygotowac w sensie jakie dokumenty, poświadczenia? Potrzebowałabym jakieś 20 tys. pilnie.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

17.6.2014 10:25
Jest taka możliwosć, proszę zwrocić się np. do BNP Paribas, BPH, Getin Bank, PKO BP oraz Eur0banku. http://www.comperia.pl/artykuly/o_kredytach_gotowkowych/10158-czy-pracujacy-za-granica-maja-szanse-na-kredyt-gotowkowy.html zapraszam serdecznie do zpaoznania się z artykułem, ostrzegam że załatwić bedzie trzeba wiecej formalnosci niz pracujac w Polsce, jednak nie jest to niemożliwe.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 6:07
Nie miałem pojęcia, że pracując za granicą można starać się o kredyt w Polsce! Ostatnio mój brat pilnie potrzebował gotówki i pożyczał po rodzinie bo ktoś mu powiedział, że pracując w UK nie ma szans na kredyt u Nas. A czy osoby pracujące za granicą, mające umowę mogą wziąć kredyt w kraju w którym obecnie mieszkają?
Cytuj
muminek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 7:56
Też nie wiedziałem, że Polskie banki udzielają kredytów imigrantom. Moim zdaniem to fajna opcja bo nie zawsze można pożyczyć pieniądze od rodziny czy znajomych. Niestety nie wiem czy pracując za granicą można pożyczyć pieniądze od zagranicznego banku. Wydaje mi się, że nie bardzo ale pewny nie jestem.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.6.2014 9:39
jasne, ze możesz starać sie o kredyt w kraju w którym pracujesz. Szczególnie na terenie Unii. Przecież w Polsce tez udzielają kredytów obcokrajowcom. Nawet hipotecznych.
Cytuj
Grzegorz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 17:05
wiesz jak jestem tam legalnie zatrudniony i masz umowe o prace to ja nie widze jakichkolwiek przeszkód żebyś nie dostał tam kredytu, jeszcze jak zarabiasz w innej walucie i to pewnie nie mają to będziesz mieć wysoka zdolność kredytową i na bank dostaniesz jakiś kredyt.
Cytuj
Vitalena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 18:45
Podstawa to umowa o prace a im dłużej masz tam umowa i im dłużej bedziesz tam pracować to jeszcze lepiej na tym wyjdziesz. A nie bardziej opłacałoby Ci się wziać niewielką pożyczkę w kraju w którym pracujesz i tam bezpośrednio spłacać?
Cytuj
Papatka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 19:37
Według mnie masz na to spore szanse. Moze weź potwierdzenie tego że jesteś tam zarejestrowany, jakiś kwitek ktory potwierdza twoje dochody i przejdź sie po polskich bankach. Wydaje mi się że sporo będzie skłonnych zaoferować Ci naprawdę fajne kredyty.
Cytuj
Dionizy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 17:29
Ło człowieku jak Ty pracujesz za granica i w naszych polskich bankach wyskoczysz im z potwierdzeniem swojej wypłaty to oni bez problemu dają Ci taki kredyt, kwestia tylko tego czy pracujesz tam legalnie i czy masz podpisaną umowe żeby pokazać w banku jakie masz zarobki.
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 17:55
Moim zdaniem to na bank. Ja się zastanawiam czy nie lepiej żebyś wziął sobie kredyt tam za granicą. Oczywiście o ile masz umowe, mógłbyś sobie bezpośrednio spłacać w euro a tu w Polsce wydasz je w złotówkach. Może tam są nawet lepsze warunki na wzięcie kredytu
Cytuj
Odpowiedź