• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy dostane kredyt w polsce?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 21:58
Wydaje mi się, że jeśli pracujesz legalnie za granicą to nie będziesz miał żadnych problemów z otrzymaniem kredytu w Polsce. Z resztą za granicą też pewnie bez problemu dostaniesz kredyt. Mój brat mieszka od lat w Niemczech i wziął tam kredyt hipoteczny i wybudował dom.
Cytuj
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 0:02
Właśnie, czemu Ty koniecznie ten kredyt chcesz brać w Polsce? Nie sprawdzałeś czy przypadkiem nie opłacało by Ci sie bardziej popytać w zagranicznych bankach i tam wziąć ten kredyt? Wiesz jak jest u nas z warunkami i odsetkami może akurat tam jest lepiej.
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 0:57
Chyba nie ma sensu w pakowanie się w naszym kraju skoro jak dobrze kojarzę za granicą warunki wzięcia i spłaty kredytu są dużo lepsze. Bardziej się to opłaca. Może Ty idz do kilku zagranicznych banków i tam zapytaj czy nie udzielili by Ci kredytu i na jakich warunkach by to zrobili.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 11:01
ja mialam kiedys taki kredyt z paribas banku i byłam zadowolona, nie mialam tam konta wiec musialam zalozyc na czas otwarcie i zamkniecia kredytu ale wszystko inne bez przeszkod :)
Cytuj
be free like a child
Sabina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 22:50
Mnie też sie wydaje że za granica są lepsze warunki. A ktoś z was brał za granicą jakiś większy kredyt? Możecie powiedzeć mi jakie tam są warunki i jakie oprocentowanie? Bardzo to sie różni od naszych polskich ofert w banku?
Cytuj
Kajkaku

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 23:18
Moja siostra chciała wziąć kredyt za granicą ale była tam za krótko i nie miała na tak długo umowy jak sobie wymagali. Ale ona mówiła że za granicami naszego kraju zdecydowanie bardziej opłaca sie brać pożyczki niż u nas.
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 8:27
Nie pakuj się w kredyty w Polsce. Skoro pracujesz za granicą, masz umowę i dobrze zarabiasz postaraj się o kredyt na miejscu. Na pewno dostaniesz lepsze warunki. Mój kuzyn ma kredyt w UK i właśnie stawia dom, do PL nie ma zamiaru wracać i wcale mu się nie dziwię...
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.6.2014 8:55
fakt, lepiej wez tam gdzie zarabiasz i w walucie jakiej zarabiasz, na przewalutowaniach itd. duzo stracisz, a poza tym jest jeszcze kwestia wypełniania formalności.
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 9:48
Przewalutowanie rzeczywiście jest drogie i lepiej pomyśleć o kredycie w Szwecji. Na pewno mają tam lepsze warunki niż u nas. Gdybym ja miała możliwość wzięcia kredytu za granicą to nawet bym się nie zastanawiała. W Polsce banki coraz częściej patrzą tylko na to jak naciągnąć klientów na dodatkowe koszty.
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 21:52
Myślałam, że nie ma znaczenia gdzie się pracuje, ważne, że ma się udokumentowane dochody = zdolność kredytową. Nawet nie przyszłoby mi do głowy, że dla osoby pracującej za granicą może nie byc możliwości wzięcia kredytu. Twoje pytanie dało mi do myślenia, jednak polskie banki nie zawiodły - zdziwiłabym się, gdyby nie dawały możliwości osobom, które w Polsce są postrzegane za najlepiej zarabiające.
Cytuj
Odpowiedź